Leova šance

Leova šance https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248963/bmid_znameni-lasky-leova-sance-Frq-248963.jpg 4 286 48

Znamení lásky série

Zaslouží si každý svou druhou šanci? I ten, kdo lhal a podváděl, aby ji získal? Dostane se nám všem druhé šance? I když kráčíme cestou sebezničení? Jak tvrdě byste bojovali o druhou šanci na lásku? Druhou šanci na život? O šanci vypovědět svůj příběh? Každý milostný příběh má dvě strany. Evie tu svou vypověděla. Teď je řada na Leovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Leo's Chance , 2013

janesy
24.06.2016 5 z 5

Tak tahle kniha z pohledu Lea byla mnohem lepší, moc se mi líbila

zimka.r
12.06.2016 5 z 5

Myslela sem, že pohled z druhé strany bude nudný, když už člověk ví co kdy bude a jak to dopadne, ale opak je pravdou! :)

Samira
01.03.2016 4 z 5

Kniha by se určitě dala číst i samostatně, ale já ji vnímala jako doplnění krásného příběhu. Ocenila jsem objasnění některých věcí a vztahů, především děsivou Lauren a krásný epilog. Leův pohled byl hodně sympatický, ale přece jen chybělo tajemství, na kterém byl původní příběh postaven.
Jako bonus je však výborná!

Ditules
25.02.2016 3 z 5

No panečku! Tak mě se příběh líbil daleko více z pohledu Jakea ,,Lea" než Evie... Další příjemná romance pro ženy.

Eevina
04.02.2016 4 z 5

To je snad poprvé, kdy mě celkem bavila knížka z pohledu chlapa než knížka z pohledu hlavní hrdinky. Jak mě Leo štval v předchozím díle, tak tady to s ním nebylo zas tak hrozný a já se aspoň dozvěděla něco o jeho životě, v Leovi byl tajemný jak hrad v Karpatech a nic moc se tam nevysvětlilo.

martiiinkajjj
30.01.2016 odpad!

Dlouho se mi nestalo, že bych nedočetla knížku... jak jednička tak i tento díl byl děs a hrůza :) bohužel ....:(

Jaruce
09.01.2016 5 z 5

Tak pokračování Lea nebo spíš pohled ze strany Lea se mi líbil daleko víc, jsem ráda, že Evi a Leo dostali druhou šanci. Nejdřív se mi do druhé knížky nechtělo, ale jsem moc ráda, že jsem ji četla.

EvaSupovic
05.12.2015 5 z 5

Tak Leo byl docela fajn. Dávám pět hvězd, protože se mi příběh líbí a četlo se to samo, akorát jsme se toho nic moc nového nedozvěděli. Teda kromě epilogu :-D Takže musím říct, že z pohledu Evie se mi to tentokrát líbilo více :-D