Leova šance

Leova šance https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248963/bmid_znameni-lasky-leova-sance-Frq-248963.jpg 4 286 48

Znamení lásky série

Zaslouží si každý svou druhou šanci? I ten, kdo lhal a podváděl, aby ji získal? Dostane se nám všem druhé šance? I když kráčíme cestou sebezničení? Jak tvrdě byste bojovali o druhou šanci na lásku? Druhou šanci na život? O šanci vypovědět svůj příběh? Každý milostný příběh má dvě strany. Evie tu svou vypověděla. Teď je řada na Leovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Leo's Chance , 2013

Myška43
04.05.2020 5 z 5

Já jsem moc spokojená. Je to už nějaký ten pátek, co jsem četla Lea, takže díky této knize, jsem si opět připomněla, jak je to silný příběh, který mě ani na vteřinu nenechal chladnou.

D.-e.-e.-
13.02.2020 1 z 5

Naprosto zbytečná! To samé z druhého pohledu?! Proboha proč a k čemu, když to, co se v Leovi odehrávalo, autorka dokázala perfektně vyjádřit mezi řádky už v předchozí knize? Leovu šanci právě čtu.. jen pár dní po Leovi, takže se neskutečně nudím! Nachází se zde naprosto totožné dialogy, téměř nic navíc. Nesnáším, když vím, jak co bude probíhat. Zásadně se nedívám nejdříve na filmy, pokud jsou podle knižních předloh, abych se případně neochudila o čtenářský zážitek. Vždyť já kvůli "profláknutí děje" nečtu už ani anotace, protože mnohdy prozrazují prostě příliš... A teď tohle! Mě asi "vomejou". Knihy však dočítám vždy, takže to tak udělám i s touto a budu věřit, že se dozvím ALESPOŇ NĚCO přínosného. :-/

Jejunka
22.01.2020 5 z 5

Autorka se mi líbí čím dál víc. Archeruv hlas je top, ale leo a leova šance jsou taky velmi dobré.

cmelda26
20.11.2019 4 z 5

Kniha Leo (1.část) byla rozhodně lepší, ale je to zřejmě způsobeno krátkou pauzou mezi knihami. Autorka patří k mým oblíbenějším u tohoto žánru.Doma na mě čeká další její příběh, tak snad nezklame.

georginaa
14.07.2019 5 z 5

Leova šance je z pohledu Lea a bavil mě víc, než v 2.díle. Víc vyjasnil jeho postoj, proč to vše tak dopadlo. Zatím co u Evie se vlastně neudálo nic za těch 8 let co se neviděli. Je fantastické, když štěstí vám uniklo mezi prsty a najdete ho zpátky a začnete vlastně tam kde jste skončili. Potkáte spoustu lidí za svůj život a stejně musíte myslet jen na toho jediného člověka, který vám uvízl v srdci.

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Tuto knizku je lepší číst s větším časovým odstupem od prvního dílu, neboť je to stejný příběh akorát z druhého pohledu. Sama o sobě je knížka pohodová a čte se opravdu rychle.

Monni
06.06.2019 4 z 5

Jelikož jsem si nechala mezi díly odstup, tak pro mě byla kniha super oddychovka. Mám ráda knihy, ve kterých se střídá pohled obou hlavních hrdinů nebo jsou dvě knihy každá z jednoho pohledu.
Těžko říct, která se mi líbila více. Spousta věcí se objasnila. A to, že se dialogy opakovaly mi nevadilo, jelikož už jsem si je nepamatovala slovo od slova.
Kniha byla super oddychovka. Takové knihy mám ráda a líbí se mi.

avalonek
16.02.2019 3 z 5

Příběh jeho pohledem se mi možná líbil trochu víc,ale byla to taková rychlovka,protože jsem díly četla hned po sobě,tak jsem si to ještě pamatovala a spoustu věcí vypouštěla..Příběh nás dostáva do situací,které se některým dětem opravdu dějí a dít by se neměli,což je bolestné.Takže budu jen doufat,že i ti co si prožili hodně špatného nakonec najdou svoje štěstí,ať je jakékoliv..Naděje umírá poslední,jak se říká

Mišule_11
07.07.2018 3 z 5

Tato kniha mi celou dobu připadala jako kopie 1. dílu akorát z jeho pohledu. Mrzelo mě, že se toho tam až moc opakuje a skoro nic nového se nedělo, ale alespoň něco málo nového tam bylo. Příběh by mi stačil jednou, ale i tak to bylo milé..:)

rosalindaaa
15.06.2018 5 z 5

Nebyla špatná ale trošku byla i zbytečná, pár věcí třeba ohledně firmy tam bylo nových , ale jinak se vše dost opakovalo ...

hadenka
19.02.2018

supr, bezva, pěkné, čtivé.

ardeas
07.10.2017

Prečítaná behom chvíle, ale keďže som nečítala predošlú, nechcem to zatiaľ hodnotiť. Mám pocit, že mi niečo uniklo, ale bolo to v pohode - len si potrebujem dokresliť obraz a zhodnotím ich naraz obe.

munka
19.06.2017 4 z 5

Podobne ako prvý diel aj tento sa mi páčil. Leo opísal svoj život bez Evie a nebolo mu čo závidieť. Inak odporúčam prečítať.

palomakatka
25.05.2017 5 z 5

Z Leova pohledu,ta kniha byla super.

Kiwicatko
29.01.2017 3 z 5

Pohled Lea byl pro me zazivnejsi a i presto, ze jsem vlastne cetla ten samy pribeh, ktery uvedla predchozi knizka, tak mi to davalo vetsi smysl. I kdyz uznavam, ze kdyby se tyhle dva dily propojily, bylo by to nejspis idealni.

Meridea
01.11.2016 5 z 5

Souhlasím s cukrovkou, kniha byla zbytečná. Skoro vše se již odehrálo v minulém díle. Mohla přidat pár kapitol v minulém díle, kde by byl pohled z Leového pohledu.

cukrovka
29.10.2016 4 z 5

Kniha opět dobře napsaná, jen mi přišla trochu zbytečná. Autorka mohla Leův pohled zakomponovat už do předešlého dílu. Jsem ráda za objasnění některých situací a vztahů, hlavně s nevlastní matkou.

soltera
30.09.2016 5 z 5

Obe knihy Leo a Leova šance som čítala ako jeden príbeh. Najmä druhý diel na mňa veľmi zapôsobil. Životný príbeh vyrozprávaný a vysvetlený z pohľadu Lea je skutočne silný. Je to kniha (knihy), nad ktorou sa dá premýšľať dlho po jej prečítaní. Uvedomiť si a nepovažovať nič v živote za samozrejmé. Ja tieto knihy doporučujem prečítať každému, kto v nich nebude hľadať lacný príbeh lásky a vzrušujúceho deja, kto si nemyslí, že deti, ktoré nikto nechce sú odpadom spoločnosti a nezaslúžia si šancu. Pohľad na život zneužívaných a zanedbaných detí v pestúnskej "starostlivosti" z ich pohľadu, ma dostal.

Lenka.Vílka
03.08.2016 2 z 5

Naprosto zbytečná kniha. Mě nevadí "druhé pohledy", ale tohle mě bavilo stejně jako Leo, tudíž nic moc. Asi je to tím, že Archerův hlas byla prostě dobrá kniha a tenhle příběh mě jednoduše nebavil. Počkám na další díl.

havrmoni
19.07.2016 5 z 5

Z pohledu Lea se mi líbila víc. Jen škoda,že některé pasáže byly stejné.