Život bez hranic

Život bez hranic

Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí. V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty.

Nick vypráví o svém fyzickém postižení i o emocionální bitvě, kterou svedl, když se s ním snažil vyrovnat jako dítě, dospívající i dospělý mladý muž. „Nesmírně dlouho a s pocitem naprostého osamocení jsem přemýšlel, jestli je na světě někdo jako já a jestli má můj život nějaký jiný smysl než bolest a ponížení.“ Vypráví o tom, jak se pro něj víra v Boha stala základním zdrojem síly, a vysvětluje, že jakmile našel smysl života, inspirovat druhé, aby se zlepšil jejich život i svět, nalezl i sebedůvěru vybudovat si hodnotný a produktivní život bez hranic.

Nick nám všem poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál. Motivuje nás a ukazuje nám, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/80_/80935/zivot-bez-hranic-80935.jpg 4.845

Life Without Limits (2010)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Čintámani
Více informací...

romann
14.11.2016

Inspirativní kniha, která po přečtení by měla všem otevřít oči a uvědomit si, co jsou vlastně skutečné starosti a problémy a zamyslet se nad tím, jaké problémy někdy řešíme my sami.

majík1
06.07.2016

Nádhera a všem doporučuji přečíst,abychom se uměli radovat i z maličkostí a nikdy nic nevzdávat

Luipenox
22.06.2016

Jedná se o velice zdařilou knihu, která vypráví podivuhodný příběh naděje, víry a lásky.

Dílo se velmi příjemně čte, obsahuje jak části, které dokáží dojmou a nutí k zamyšlení, tak i momenty, u kterých se člověk upřímně zasměje. Často je v knize zmiňována víra v Boha, což mně osobně nevadí, a protože nejsem křesťan, dostačuje mi zkrácení "víry v Boha" na "pouhou" víru, že to má všechno smysl.

Nick Vujicic je obdivuhodný člověk, který se se životem přestal prát a "jednoduše" si jej zamiloval. A já i díky této knize věřím, že to může zvládnout každý.

hana1984
06.06.2016

Co ke knize a autoru samotnému napsat? Respekt,obdiv,příklad pro druhé.Mrzí mě že jsem ho tehdy v Brně nestihla.

Pistácie
26.02.2016

Skvělá kniha plná úžasných a inspirativních slov. Jediné, co mě trošku odráželo, bylo neustálé obracení se k Bohu. Což chápu, jelikož autor je striktně věřící. Ten, kdo nevěří, musí tato slova brát tak jak jsou, nebo si jich jednoduše tolik nevšímat. I přes tohle vše mi kniha dala hodně. Ukázala mi, abych se zamyslela nad sebou, svými problémy a starostmi a otevřela oči v mnoha směrech. Abych se zaměřila jen na do podstatné. Protože život je opravdu krátký a člověk by si měl života užívat a neřešit malichernosti.
Autor je neskutečný, plný života, optimismu a elánu. Kéž bychom takoví byli všichni.

RomčaM
09.06.2015

Hodně inspirativní kniha, po přečtení jsem dostala novou chuť do života a uvědomila jsem si, jaké hodnoty jsou opravdu důležité.

Elbereth13
28.01.2015

Naprosto úžasná knížka. Všem moc doporučuji. Mě velmi inspirovala a posunula :)

adbrko
22.12.2014

Knížka je motivující, ale nemyslím si, že je pro každého. Její trošku těžší styl by mě v jiném případě asi neoslovil. Množství příběhů ze života Nicka i jiných lidí se mi ale líbí a k radám do života se ráda vracím.

Lusik88
14.04.2014

Úžasná knížka! První čtvrtinu jsem probrečela. Přemýšlela jsem tedy, zda je tato kniha opravdu motivační - a JE!!! Beru do ruky zvýrazňovač a některé pasáže si podtrhnu! A začnu slovy: "Nový den, nová příležitost!"

tlapička
07.11.2013

Velmi poučná kniha pro všechny lidi.

pecka02
09.06.2013

Výborná! Nicka znám z různých videí z netu a byla jsem na knížku zvědavá. Nezklamala mě. Příběhy z dětství i dospělosti o překonávání životních překážek, o odhodlanosti, víře a naději. Neuvěřitelně inspirativní knížka a neuvěřitelně úžasný čistý člověk, který i přes své postižení neztratil sílu bojovat a nedělá mu problém dělat si legraci sám ze sebe :) Mám ho fakt ráda :)

Christie
14.04.2012

Skvělá knížka, kterou by si podle mě měl přečíct každý člověk, který si o sobě myslí, že je méněcenný. Je skvělé, jak pevný je Nickův vztah s jeho (nebeským) Tátou a jak je požehnaný, i když se narodil bez rukou a nohou! :)

Nick Vujicic

Nick Vujicic