Zítra zabiju Cramerovou

Zítra zabiju Cramerovou https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8980/mid_zitra-zabiju-cramerovou-Knn-8980.jpg 3 32 7

Stopy hrůzy 55. Josie Cramerová se svými přáteli Tomem a Judy uštědřili jednu facku a ta odstartovala řetěz podivuhodných událostí, které často přerůstaly hranice lidského chápání a hluboce zasáhly do klidu domu Cramerových.

Petra-Nela
05.11.2023 5 z 5

Pěkný příběh a zajímavé čtení, rozhovory otce s dcerou jsou dobře napsané

Hasickat
31.08.2023 3 z 5

Moc mi nezapada do serie Stopy hruzy. Zaver byl ok, ale jinak spis hodne slaba detektivka ve stylu Scooby-Doo, jen bez psa.

hippiesak
11.04.2023 1 z 5

Ach jo... Petr Pan a Wendy. Petr Lander nedělal překlad. On to napsal. Lander = Darlen. No, ale mě nebaví tyto české knihy o americkém studentstvu. Ke všemu fakt nechápu, koho napadlo to zařadit mezi "Stopy Hrůzy". Klasická hodně light detektivka. Ale sorry. Mě to fakt nebavilo. 1 hvězdička na poledních 30 stran.

Martin82
03.06.2022 3 z 5

(SPOILER) Dalo se to přečíst, ale strach a vůbec napětí se nekonalo...bouřka v předposlední kapitole to nevytrhne. Nápad s tetičkou je originální, ale jinak byl příběh nemastný neslaný v šedi průměru. 55%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Krásný, dojemný a dramatický příběh, ani ne horor. Prostě vyprávění mladé dívky, co přišla o maminku. Seznamuje nás se svojí rodinou, tetou a nevšedními a divnými náhodami, co se staly s nově příchozí příbuznou do jejich domu. Pěkné a opravdu zajímavé čtení, jaké lidi můžou být pijavice a bezostyšně tyjí z důvěřivosti slušných lidí.

minimonisek
06.11.2019 4 z 5

Docela povedený díl ze skvělé série.

Dandulka
07.02.2013 5 z 5

Moc pěkný horůrek, taková malá oddechovka. Jen pozor na falešné tetičky!