Země odpoledního slunce

Země odpoledního slunce

Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji se vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit. Svobodný život se vydá hledat s milovaným mužem do jihozápadní Kalifornie, kde pořád ještě na odvážlivce a dobrodruhy čekají skvělé příležitosti. Brzy zjistí, že si vzala člověka, kterého vůbec nezná, sobeckého, bezohledného a s násilnickými sklony. Ale nevzdá se, snaží se najít smysl života v práci pro místní bílou i indiánskou komunitu a přitom tajně sní o nové lásce. Dosáhne štěstí, jež si zaslouží? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326101/zeme-odpoledniho-slunce-8dv-326101.jpg 3.714

Land of Afternoon Sun (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Historie
Vydáno:, Ikar (ČR)
Více informací...

Dadula118
včera

Na novou knížku od této autorky se vždycky moc těším.Ale musím teda říct,že u této jsem se nudila.

ugisha

Pěkný příběh, ale na mě dost červená knihovna; žádné překvapení se nekonalo. Ale jako oddechovka na jarní dny...proč ne. Zarazilo mě však množství překlepů.

Lena63

Začala jsem číst ale zatím mě nenadchla. Zdá se, že každá další kniha autorky je slabší.
Panenky z ráje byly určitě nejlepší.

Modrina

Měla jsem trošku problém se do knížky začíst, ale najednou jsem měla pocit, že se docela rozjela. A až do konce jsem knížku hltala. Ano, je to lehce červená knihovna. Ale příběh se mi moc líbil a popis prostředí byl skvělý. Takže já jsem vcelku spokojená.

zuzana2599

Mistrovský román z pera známé autorky. Velmi rozsáhlý děj, krásné popisy krajiny, vodopády, poušť, postavy mi doslova ožívaly před očima a pak ta všudypřítomná zakázaná láska, která se vine celým příběhem jako hedvábná nit...Konec dobrý, všechno dobré - takový jsem měla pocit na konci knihy, která svůj příběh uzavřela přesně podle mého přání.
Země odpoledního slunce se mi moc líbila a tak nějak cítím, že mě vnitřně naplnila a obohatila a já na ni na oplátku jen tak nezapomenu :-)

zdazilek

Na knihu jsem se těšila. Určitě mě nezklamala námět a příběh se mi moc líbil. Pohodové a čtivé.

jindrusa

Pěkné čtení, i když bylo od začátku víceméně jasné, jak vše dopadne.

LéňaM

kniha je pěkná. Jen od této autorky čekám víc. Konec byl trošku rychlí a kniha víc "červená" než naučná. Ale pěkné čtení.