Zdají se psům sny?

Zdají se psům sny? https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234381/bmid_zdaji-se-psum-sny-LaV-234381.jpg 4 28 16

Další publikace z pera úspěšného autora – vtipná, zábavná a poučná kniha o psychologii psů: jak vnímají svět, jestli opravdu dovedou myslet, jak se dorozumívají, jak se učí, vývoj od štěněte. Mnoho zajímavostí, které se v jiných kynologických příručkách nevyskytují. První vydání.

Literatura světová Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Knižní klub

Do Dogs Dream?

a304
16.05.2023 5 z 5

Miloučká záležitost potěší pejskaře, možná že i něco nového zvědí. V bazaru k mání a ta lákavá obálka, jak se povedla!
Ve snech radostně vrtí ocáskem na pozdrav, kmitají nožičkami, běžícími páníčkovi naproti, špulí tlamičku při sají mateřského mléčka atd., kdo by to neznal?
Doporučuji, obohatit knihovnu a sebe dobrou náladou.

Akléda_
03.10.2021 3 z 5

S touhle knížkou jsem neskutečně dlouho bojovala, ale po letech a letech rozkouskovaného čtení nakonec musím říct, že se mi líbila. Původně jsem jí začala číst kvůli tomu, že mi to přišlo zajímavé, což nebylo dobrý nápad, protože jsem se u toho trápila, nevavilo mě to a nevěděla jsem jak knížku číst. Momentálně se ale doma chystáme k tomu, že zanedlouho budeme mít pejska a s touhle novou myšlenkou jsem se do knížky pustila, dočetla jí a byla spokojená. Dozvěděla jsem se spoustu přínosných informací a rozhodně do ní budu v budoucnu ještě nakukovat. Pokud tedy máte nebo v blízké době budete mít pekska, tahle knížka vám dá odpověď na spoustu otázek, které byste mohli mít. Pokud byste jí ale chtěli číst jen pro zábavu, mohli byste se u ní trošku trápit.

Dana7746
15.02.2021 5 z 5

Hezky napsaná kniha o psech, která přináší spoustu nových informací i pokročilému milovníku psů.

lábuska1
10.09.2020 5 z 5

Opravdu moc pěkně napsaná knížka se spoustou pro mne nových informací o pejscích podaných vtipnou nijak složitou mluvou.

Betti
29.08.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih o psech, kterou jsem četla. Autor stručně a srozumitelně odpovídá na otázky ohledně psů, které si lidé mohou pokládat. Kniha je naplněná spousty informacemi, které čerpal z hodně zdrojů.

snílkařka
05.07.2018 5 z 5

Pěkně napsaná kniha. Doporučuji:-)

Michelle9191
06.06.2018 4 z 5

Skvělá knížka, ve které se dozvíte spoustu informací. Jsou popisovány různé studie, jednoduše v menších kapitolách, žádné složité čtení, což je super.

bk7
28.02.2018 5 z 5

Odborná, ale přesto napsaná tak, že se četla téměr jedním dechem. Doporučuju hlavně těm, kteří si chtějí pořídit pejska nebo mají štěně. Rozhodně neodrazuju ty, kteří pejska mají. Taky se dozví určitě mnoho nových informací.

Michonne
30.09.2017 5 z 5

Zřejmě bychom těžko hledali páníčka, kterého by tahle kniha nezaujala.

Zajímavosti jsou členěny do krátkých, přehledných kapitol, takže si vždycky najdete chvilku času dozvědět se něco nového. Samozřejmě se po přečtení určitých pasáží neubráníte pokusům a následnému pozorování svého psího přítele, s čímž on možná úplně spokojený nebude. Alespoň můj kavalír Willy už byl včera trochu mrzutý. :) Desky knihy jsou pro mě takovou třešinkou.

Olous1
29.09.2017 5 z 5

Moc pěkná kniha pro milovníky pejsků.Knížka připomíná čtenářům,jak pejsek vnímá svět,komunikuje,jak myslí a cítí.

hellena1523
13.08.2017 4 z 5

Řada zajímavých informací :-) něco jsem věděla, něco jsem si víc ujasnila, něco bylo zcela nové, ale z velké části i celkem užitečné informace, které budou pro můj život se psem zcela jistě přínosné :-) Například už vím, proč nekupovat červené balónky...

Lucky_one
29.09.2016

Zajímavá knížka, některé věci pro mne byly nové, i když jsou psi součástí mého života mnoho let. :) Doporučuji, stojí za přečtení.

buldozer5
15.06.2016 5 z 5

Když jsem se poprvé o této knize dozvěděl, hned jsem věděl, že ji musím mít:) Vždycky mě takové zjímavosti o psech zajímaly a v této knize jsem na všechny nalezl odpověď. Doporučuji a dávám pět hvězdiček.

Florimel
22.10.2015 4 z 5

Na první pohled mě zaujala kavalírkem na obálce, no jo, mám pro ně prostě slabost. Na druhý pohled je to zajímavá knížka o psech, kde si každý najde něco, co ho zajímá.

jana.hud
22.06.2015 4 z 5

O spoustě věcí o kterých se kniha zmiňuje jsem již věděla, ale i tak jsem tam nelezla nové zajímavé informace. Pokud jste kynolog - začátečník nebo jen chcete svému pejskovi ještě lépe porozumět, tak doporučuji k přečtení.

Malinali
27.02.2015 3 z 5

Čekala jsem trochu více psích příběhů. Kniha je spíš o psech obecně, typu maturujeme z biologie ;) spousta věcí se tam opakuje. Ale každopádně pro pejskaře zajímavé k přečtení.

psi sny kynologie

Stanley Coren
americká, 1942
2007  94%Co má pes na jazyku
2008  92%Co má pes na mysli
1997  84%Inteligence psů
2015  88%Zdají se psům sny?
1998  80%Zloději spánku