Zázrak v Praze

Zázrak v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127237/zazrak-v-praze-127237.jpg 3 13 13

Příběh z české současnosti. Zázrak v Praze je příběhem o nás. Příběhem o hledání pravdy, která je stále více zázrakem... Děj knihy se odehrává ve světě českého mediálního byznysu. Den za dnem se v něm svádí nekončíci boj o nejstřeženější poklad svobodné demokratické společnosti - veřejné minění. Do této arény náhle vstupuje nečekaný host: Pražské Jezulátko...... celý text

Jana512
23.10.2019 4 z 5

Šéfredaktorovi deníku, který je majitelem nakladatelství, je vytýkán pokles zájmu čtenářů o jejich list. Mladého redaktora čeká poslední měsíc zkouška, jestli se situace zlepší. Pravda a uvědomění si lidských hodnot, které se dnes moc "nenosí", jej osvobodila. Pomohl cizince, která hledala kostel se světoznámou soškou Pražského Jezulátka, kde ji zavedl a sám tam nalezl posilu.

kilometr
10.08.2015 2 z 5

Tak tu máme příběh o tom,jak šéfredaktor deníku Hlas dne se i díky pražskému jezulátku na správnou cestu dá a ve své duši najde (snad) klid.Moc jsem to Hansovi nevěřil,dost podivný příběh.40%.