Ticho

Ticho https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93386/bmid_nora-greyova-ticho-BZN-93386.jpg 4 943 102

Nora Greyová série

Zavržený série

3. díl

Třetí díl navazující na romány Zavržený a Crescendo. Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Silence , 2011

Vexi
01.11.2014 5 z 5

Nemám co vytknout. Děj se začíná pěkně zamotávat a jsem zvědavá jak si s tím hlavní hrdinové poradí.

minimonisek
16.10.2014 5 z 5

Další skvělé pokračování této série, které obsahuje lásku, napětí a nadpozemské bytosti. Moc se těším na závěrečný díl.

Ankavi
11.09.2014 4 z 5

Skvělé pokračování série, psáno sugestivně a ač na první pohled spíše relax čtení, člověka to pohltí a jen těžko se odtrhává.

Monnie1063
03.08.2014 5 z 5

Celá tahle série je úžasná :)
Doufám, že to poslední díl nepokazí a nikdo neumře :(

Tessi08
01.08.2014 5 z 5

Jedním slovem BOMBA! Zamilovala jsem si celý příběh i postavy! Velmi DOPORUČUJI!

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Třetí díl mě opět nezklamal, lepší než 2. Vedle Patche jsem si moc oblíbila i Scota :)

CHB-SPQR
10.05.2014

Tenhle díl dokázal to že k sobě prostě patří!!

ElisR1
03.05.2014 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc, než předešlý. Zápletka byla dobře vymyšlená, našla jsem si postavy, které jsem měla ráda i ty, co jsem nenáviděla. Rozhodně jsem zvědavá na další díl.

angelbooks
28.03.2014 5 z 5

Třetí díl se mi líbil víc než druhý díl :). Ze začátku jsem hodně litovala Noru, byla trošku naštvaná na Patche a od srdce jsem nenáviděla Hanka :D. Ale díky těmto třem postavám byl příběh... dalo by se říct dokonalý :D.
Dávám 5* proto že si to tato kniha opravdu zaslouží :)))).

Samira
24.03.2014 5 z 5

Jestli byly ve druhém díle nějaké pasáže, které se mi úplně nelíbily, tak třetí díl neměl žádnou chybu. Byl skvělý od začátku do konce. Zápletka, která na počátku držela hlavní dvojici dál od sebe byla propracovaná a dobře vymyšlená. Závěr jako obvykle strhující. Moc se těším na závěr celé série.
Doporučuji!!!

Laural
20.03.2014 5 z 5

Popravdě mě trojka Fitzpatirkový dostala....
Nemyslím,že by to zbytečně natahovala,ale popravdě jsem sama byla dost zaskočená když jsem zjistila po přečtení jedničky,že jsou i další díly,no....... ale ticho splnilo mé očekávání.
Vřele doporučujuXD

Bunburistka
16.02.2014 3 z 5

Třetí díl mě opravdu moc bavil, s chutí se pustím do dalšího. Doporučuji :)

zlaticko.mucq
02.02.2014

úžasné a už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl této série

Spark
01.02.2014 4 z 5

Tento díl se mi asi líbil o něco více, než ten předchozí a rozhodně jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál, když už jsem to přečetla až sem ;)

Natt S
10.11.2013 4 z 5

Autorka se vyznamenala, jelikož Ticho bylo opět skvělé počtení! Já osobně doufám, že mě nikdy nepotká amnézie, protože ten pocit, že si nepamatujete posledních 5 měsíců, nikdo vám nechce nic moc říct a vy si nedokážete vzpomenout musí být příšerný! Stále jsem doufala, že si začne Nora postupně vzpomínat, ale nic.. A kdyby nebylo Patche (a jeho jizev) asi by se k tomu nikdy moc nedopracovala. V tomto díle opět snad každý ovlivňoval Nořinu mysl. Pan Miller… No co k tomu dodat, na to, že byla Nora jeho dcera se k ní nechoval zvláště nijak moc mile. Patch mě dojímal tím, čeho všeho se byl schopný kvůli Noře udělat (tomu říkám láska). Dále jsem zvědavá, jak se Nora v dalším díle popere se svojí novou mocí, ale jinak konec třetí knihy byl skvělý a já už se těším na závěrečný poslední díl Finále!!! (:

Ruxandra
28.08.2013 3 z 5

Jaké bylo moje zklamání, když jsem zjistila, že třetí díl, není poslední díl... Čtu příběh Nory a Patche ráda, ale s každým dílem mi to připadá zbytečně natahované, obzvlášť když se ty zásadní dějové zvraty dějí až na konci knih. Na můj vkus, na to, aby to mělo dalších x pokračování, se toho v každém díle děje sakra málo. Je to přesně ten typ knih, které si zamiluji, když je čtu poprvé, ale že bych toužila si je číst znovu a znovu někdy v budoucnu, to asi těžko. Ale je to příjemné, čtivé a určitě si daší díly koupím. Co mi taky zbývá, když konečně chci vědět jak to dopadne. První díl ale stále považuji za nejlepší z těch tří a samostatně by uspěl nejlépe.

petrzel
24.08.2013 5 z 5

Dočteno výborná kniha. Celou knihu se něco děje těším se na další díl

Lucka.79
11.06.2013 5 z 5

Opět výborné čtení, hodně zajímavý je konec ... no, jsem zvědavá, jak to vše skončí.

pecka02
07.06.2013 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha série...některé věci mi sice přišly trochu přehnané (třeba, že se Nora téměř ihned po návratu z únosu sama plíží nocí apod. - celkově mi vlastně ta holka přijde hodně odvážná :D ), ale jinak dobré čtení :)

JajaAP
22.04.2013 5 z 5

Třetí díl mě nezklamal. Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem a jsem moc ráda, že jsem jí začala číst k době kdy už jsou vydány všechny díly a nemusím čekat na konec. A samotná kniha - Vee mě zklamala, moc jsem si oblíbila její humor a přátelství, ale v tomto dílu se moc neobjevovala a vůbec se neukázala jako dobrá kamarádka. Spíš mě překvapilo, že pravdu se Nora dozvěděla od lidí od nichž bych to čekala nejméně. Ze začátku mi chyběl Patch (protože tu postavu jsem si vážně oblíbila) ale když se konečně objevil, tak mě to vtáhlo do děje. Na začátku mi bylo Nory líto jak tápe v nevědomí, ale o to zajímavější bylo sledovat jak si pomalu vzpomíná. Bylo to zajímavější než kdyby autorka popisovala postupně co se dělo celou tu dobu. Jen jsem nějak doufala, že si na Patche (Jeva) vzpomene díky otcově prstenu do něhož Patch nechal vyrýt jejich jména. I Scota jsem si v tomto díle docela oblíbila. A konec knihy - no, k tomu se zatím nebudu vyjadřovat. Uvidíme. :-) Ale jinak rozhodně doporučuji.

láska napětí andělé

Becca Fitzpatrick