Zaťukej mi na srdce

Zaťukej mi na srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315516/bmid_zatukej-mi-na-srdce-5Z4-315516.jpg 4 28 11

Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi. Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky. Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky. Odporují, mračí se, ale nakonec plní každý příkaz z vyšších míst - při nezvládnutí totiž riskují odchod rovnou mezi nezaměstnané vysloužilce... Společenský román s humornými situacemi.... celý text

marie3541
29.10.2020 odpad!

Knížku jsem četla docela dlouho. Pořad jsem si říkala, ze to bude po dlouhé době kniha, kterou prostě nedočtu. Ale , protože většinou všechny dočtu, tak i nakonec tuhle jsem docetla. Knížka mne nebavila, občas trošku vyprávění o dceři paní Věry , Ale to je tak vše. Zkusím ještě nějakou knihu této autorky a uvidím.....

janina66
23.06.2020 2 z 5

Tak nevím, jak tuto knihu ohodnotit. Vtipné situace by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Knihu píše sám život. Rozhodně mě více bavilo číst o Idě, než její mámě. Zdlouhavé a nudné popisování práce v bance a na školení, mně rozhodně neuchvátilo. To jsem přeskakovala v řádcích.

Monolit0713
22.05.2018 1 z 5

Přečetla jsem - ale vlastně nevím, co tahle knížka měla sdělit. Nezajímavý příběh bez překvapení. Takový normální život normálních lidí. Nevidím nutnost o tom psát.

knihamouder
19.02.2018 5 z 5

Tento román pro ženy je protkaný vtipnými scénkami, které píše sám život. Nad knihou jsem slzela smíchy.
Autorka mě mile překvapila. Prostřednictvím knihy mi nabídla pohodové čtení, které mě pobavilo, nabilo energií a připomnělo mnoho vlastních rodinných úletů.
Kniha je čtivá, hrdinky románu jsou velmi sympatické.

bagel
05.11.2017 2 z 5

Byla jsem zvědavá, jak autorka popíše práci v bance, ale takhle tam nevypadala práce ani před patnácti lety. Humorná mně taky kniha moc nepřipadala.

Danago
30.09.2017 3 z 5

Děj z pohledu svobodné maminky Idy . Pohled její matky Věry (vlastně už i babičky) mě kápl do noty ještě víc. Scény z banky , kde pracuje spoustu let a kde dochází k velkým změnám novým počítačovým programům a školením, které se Věře ani trochu nelíbí, ale musí na ně přistoupit, pokud zde chce nadále pracovat, jsou jako opsány z mého vlastního zaměstnání , i když to není banka. Oddechovka .

sabca
28.06.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila daleko víc než Hodinová manželka Eva. Děj zajímavý, vtipný. Přečteno během dvou dnů. Doporučuji.

Zitka.V
18.05.2017 5 z 5

Skvěle jsem se bavila....

zdehan
17.12.2016 4 z 5

Kniha se moc pěkně četla i jsem se zasmála taková oddechovka

veronika0382
21.11.2016 4 z 5

Skvělá, vtipná oddychovka, kde si ze sebe hrdinky dokáží udělat srandu :-) .....Více v mojí recenzi zde.

veronika9143
11.11.2016 5 z 5

Od Petry Nachtmanové vždy očekávám lehkou, vtipnou knihu. Ani tentokrát jsem nebyla zklamaná. Konec knihy mě rozesmál a situace byla dokonale vykreslená. Kdo se u knih rád baví - Zaťukej mi na srdce určitě ocení.