Hodinová manželka Eva

Hodinová manželka Eva https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262069/bmid_hodinova-manzelka-eva-9kW-262069.jpg 4 55 16

Humorný společenský román o podnikavé ženě, líném bratrovi a záhadném nápadníkovi. Eva se úspěšně rozvedla, koupila domek na vesnici a založila vlastní firmu. Poklidný průběh dosavadních životních změn naruší bratr Oldřich. Nastěhuje se k ní se psem a želvou. Žena ho vyhodila a Evě je brzy jasné, proč. Musí se stále unaveného bratra zbavit, jinak ji přivede do hrobu! A v hrobě se skutečně ocitne dřív, než se naděje... V té době však Evin život nekončí, teprve se pořádně roztáčí!... celý text

petulkapeta
24.07.2020 3 z 5

fajn odechova kniha...scena ze hřbitova byla vtipna i injekce bratrovi...

kofola33
01.06.2019 1 z 5

Vubec me to nebralo, cetla jsem jen ze setrvacnosti a to jen obcas a to je co rict, ja ctu furt...Neprislo mi to vtipne, ani svizne, spise takove uspechane, od jednoho tematu ke druhemu, kratke oznamovaci vety, pribeh za moc nestal...spise nez odreagovani ve mne vzbuzovalo netecnost...nedoporucuji. Davam dve hvezdicky za statecnost, ze jsem to docetla :-D ( a objevuje se jen jedna:-))

Peti
28.10.2018

Kniha o podnikavé mladé ženě Evě. Po rozvodu se přestěhuje na venkov a rozjede podnikání. Díky své pracovitosti a milé povaze se jí podnikání rozjede a podmaní si celou vesnici. Příběh zábavný i čtivý, i když občas naprosto nereálný.

Riccia
06.10.2018 3 z 5

Nenáročné čtení, které mne občas přišlo trošku za "vlasy přitažené", ale dýchala z něj taková pozitivní energie, kvůli které stálo za to si knížku přečíst.

veronika9143
01.11.2017 4 z 5

Vtipná, svižná, oddechová. Vhodná, když toužíte po rychlé, odpočinkové četbě.

devildeny
30.08.2017 3 z 5

Taková lehčí literatura, když si chce člověk oddychnout a trochu se pobavit. Po nějaké době už mi lezla na nervy postava jejího bratra Oldy, takový hypochondr :(

sabca
25.06.2017 3 z 5

Kniha mě zklamala. Čekala jsem něco jiného.

helča5
05.03.2017 5 z 5

Bezva kniha u které jsem se smála až jsem se za břicho popadala,určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

lenkaabooks
05.03.2017 3 z 5

Vtipné, rychle čtivé, oddechové. Jen mi přišlo, že má kniha až moc rychlé tempo. Možná by některé pasáže mohly být rozepsanější. Ale je pravda, že sama hlavní postava Eva žije i pracuje velmi svižně, tak ani kniha nemůže být jiná :-)

Marselle
14.09.2016 4 z 5

Jsem moc ráda, že mi tuto knihu Petra Nachtmanová nabídla k recenzi.
Moc jsem se při jejím čtení bavila, a těším se až se pustím do její další knihy.
Pokud si chcete přečíst humorné příhody Evy z jejího života, tak toto je správná volba.
Momentálně se mi hodila právě takováto kniha, která nevyžaduje přemýšlení, ale naopak se při jejím čtení uvolníte a odreagujete.

Karolína52
31.08.2016 4 z 5

Vtipná a čtivá knížka s přitažlivou obálkou. Svérázná hlavní hrdinka a její bláznivé
životní příběhy mě pobavily. Jsem zvědavá na novou knihu od autorky, vydanou
v letošním roce.

Kaja007
04.08.2016

Milá knížka a pobavila mě...

veronika0382
19.07.2016 4 z 5

Pohodová vtipná oddychovka :-) .... více v mojí recenzi zde ...

Medvědářka
03.07.2016 5 z 5

Super knížka nejen pro ženy, u které jsem se ze srdce zasmála a věřím, že knihu jsem nečetla naposled. Na léto jak dělaná a i na odbourání splínu :-)

majáček
25.02.2016 5 z 5

Už jsem si tuto knížku zařadila ke knížkám, které se dají číst pořád. Je ze současné doby. Žena plná energie, jak vyhání z postele svého líného bráchu. Jaké fígle má domluvené se zdravotní sestrou, aby nebyl její brácha líný. Nebo situace, jak straší u hřbitova při tradiční akci vesnice a na konec je vystrašená sama, když se octne ve vykopaném hrobě. Fakt jsem se perfektně bavila.
Připomíná mi to např. Eva tropí hlouposti od Fan Vavřincové. Lehká, svižná, příjemná četba.

Fíbí
21.02.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka. Mohlo tam být víc popisů a "podřadných" věcí. Abych se lépe začetla. Celkově to bylo svižné a hodně vtipné. Typická kniha pro ženy. Hrdinka Eva mi byla sympatická.

Petra Nachtmanová
česká, 1972