Zaslíbená Země Nezemě 13

Zaslíbená Země Nezemě 13 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486021/bmid_zaslibena-zeme-nezeme-13-jMd-486021.jpg 5 73 5

Zaslíbená Země Nezemě série

Bojovat s démony nebylo snadné, ale bojovat s lidmi… to je ještě horší. Zatímco Emma a děti utíkají před svými pronásledovateli do divočiny, snaží se Lucas a Hugo nepřátele zastavit po svém. Už teď je však jasné, že bez obětí se to neobejde...

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 13 (Yakusoku no Neverland 13) , 2019

ariannpHm
31.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Zatím nejlepší díl. Je plný akce. Nové postavy jsou zajímavé. Byl jsem ale smutný ze smrti Lucase a Huga. To ale dávám k plusovým bodům. Mám rád když hrdinové umírají,přidává to na napínavosti. 10/10

Abukšákul
26.09.2023 5 z 5

Kluků nejoblíbenější manga =) Všechny díly se líbily moc =)

plomusujonak
17.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Pokud bychom nakreslili graf vyjadřující celkovou povedenost dílů mangy, byl by poněkud kolísavý, některé díly se povedly, jiné zase moc ne, avšak tento třináctý by byl jedním z nejvyšších vrcholů. Nejprve musím pochválit obrázek na přebalu, který je perspektivně, barevně i stylisticky perfektní. Velice se mi líbí i jedna z vnitřních předělových ilustrací. Druhá polovina souboje, který byl započat na konci předchozího dílu, vyšla velmi povdeně. Závěr byl dokonce tak dojemný, že jsem ronil slzy. Věc, co autor mangy opravdu umí, jsou scény kolem smrtí hlavních postav a tento svazek to pravidlo potvrzuje. Po delší době jsem se také znovu dočkal i děsivých částí. V posledních kapitolách jsou nám navíc představeny nové postavy, na které se do následujících dílů velmi těším.

Bettybook
18.08.2022 4 z 5

No, tak toto byl velice výživný díl... Kdo má rád pořádnou dávku akce, není možné, aby si tento díl neužil. Já osobně jsem si přestřelku užila, ale nemůžu skousnout úmrtí mých oblíbených postav. Nu což, toto k tomu bohužel patří. Ke konci se můžeme seznámit se dvěma novými postavami, ale já už netrpělivě vyhlížím znovu shledání Normana a ostatních. Je velká škoda, že se za ním v tomto díle nepodíváme.
Jeden ze slabších dílů, ale líbí se mi, že už konečně docházíme k nějakému progresu.

fvalek
29.01.2022 5 z 5

Asi bych dal trošku nižší hodnocení, protože nejsem na střílečky a tolik násilností, ale zase v tomhle díle se všechno tak šíleně vyhrotí, že nejde zavřít oči a dělat, že se to nestalo a ve své podstatě je to pozitivní, protože se děj šíleně posouvá a dynamika vyprávění je vystřelená jak z katapultu. Třináctý díl je tak neskutečně průlomový, že si ho snad budu muset přečíst ještě jednou. Nějaké to uprchlictví a přesouvání je ještě nuda, ale dvě hlavní události mnou velmi silně hnuly... První je samozřejmě to, jak dopadlkryt a zejména jeho hlavní představitelé. Ať tu moc nespoileruju... Ta úmrtí v tomhle díle mě neskutečně zasáhla, ale ještě víc vyobrazení motivací a příběhů obou pro mě důležitých postav, jejich posmrtné setkání s Emmou ve snu i celkově odvyprávění jejich příběhů, od možné sebevraždy až po opravdové štěstí. Málem jsme u toho slzil, protože to bylo opravdu krásné a velká čest autorovi, že dokáže takhle krásně zpracovat emoce a rozloučit se s postavou. Druhá událost pak následuje na konci a tady si možná trošku zaspoiluju, protože zjevení Minervy a dobývání farem je zvrat, který by v téhle fázi příběhu asi nikdo nečekal a je to snad až k neuvěření, že je něco takového možné. Vloupat se na farmu, zničit velkochov apod., to jsou činy, které byly dosud nemyslitelné a tak je to pro čtenáře asi stejně velký šok jako pro Emmu, Raye a zbytek dětí. No a pan Minerva? Já myslím, že moc dobře vím, kdo to je. ;-)