Zaslíbená Země Nezemě 11

Zaslíbená Země Nezemě 11 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475006/bmid_zaslibena-zeme-nezeme-11-XGO-475006.jpg 5 88 8

Zaslíbená Země Nezemě série

V Goldy Pond se schyluje k poslednímu střetnutí, jež rozhodne o osudu všech tamějších dětí, včetně Emmy, která je odhodlaná všechny zachránit. Jenže démon Leuvis je mocný nepřítel a v boji s ním bude zapotřebí víc než štěstí, které navíc pomalu dochází. A komu by se chtělo platit životem, když je svoboda tak blízko...?

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 11 (Yakusoku no Neverland 11) , 2018

ariannpHm
17.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Supeeeeeer! Zase jsem si to moc užil. Bylo to velmi napínavé a konečně se odhalilo šéfíkovo jméno. 10/10

Abukšákul
26.09.2023 5 z 5

Kluků nejoblíbenější manga =) Všechny díly se líbily moc =)

plomusujonak
27.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Příjemně mě překvapilo, když do Goldy Pondu dorazil Šéfík a Ray. Chtěl bych k tomu říct, že tento moment skýtá mimo jiné i určitý symbolismus překonání strachu a minulosti. Díky tomu, že design postavy Arcivévody Leuvise vypadá jako obrovský temný polní strašák s dlouhými drápy a zuby, stávají se tyto kapitoly mangy děsivější. Od konce první části díla je horor vzácnější, což je podle mě škoda, a proto jsem rád za každý takový hrůzný moment. Zaslíbená Země Nezemě nezklamala a souboj s Leuvisem a jeho závěr se nese v duchu logiky, strategie a přemýšlení. Byly tam přítomny mnohé dojemné momenty, z nichž však na mě nejvíc zapůsobila destrukce Goldy Pondu. Jako když jsou zbořeny zdi hrůzného vězení zkropené krví nevinných. Nabytí tolik vytoužené svobody a vytrhnutí se z cyklu nekončící bolesti a utrpení.

Stázka007
24.07.2022 5 z 5

Velice dobré pokračovaní. Úžasná ilustrace, děj velmi dobře pokračuje, jsou tam takový chvíle který jsem vůbec nečekala.

Corso
18.04.2022 3 z 5

Boss fight s Leuvisom, a naznacuje sa, kam dej bude dalej pokracovat. Za mna ale pociatocne nadsenie zo zaciatku serie mierne upada :)

fvalek
29.01.2022 5 z 5

Na finále v Goldy Pond je to uspokojivé. Sice to dojde k závěru, který každý čeká, ale cesta k němu je přece jen trnitá a není vše tak ideální, jak v minulosti často bylo. Plány vychází i nevychází a konečně se ukazuje i improvizace. Vrací se opuštěné postavy a kromě samotné řežby se lehce naráží i na uspořádání světa démonů a všech skutečností okolo. Takovéhle díly nejsou moc významné z hlediska dlouhodobé cesty, ale ukazují taky dost zajímavé události, které postavy formují a někam posouvají. Dojde i na hezké shledání, takže za mě spokojenost.

Bettybook
23.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Setkání Huga alias Šéfíka a Lucase bylo nejvíc v topu :3

rarášek
24.07.2021 5 z 5

Příběh v Goldy Pond se uzavírá a všechny postavy příběhu čeká nová výprava, na kterou se vážně těším. :)