Zkrocený

Zkrocený https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262045/mid_zkroceny-7ZV-262045.jpg 4 397 70

Zapletený série

Zarazte mě, pokud jste už tohle někdy slyšeli: holka potká sukničkáře, zamilují se do sebe a sukničkář se polepší. Hezký příběh. Až na to, že není náš. Náš je o moc barvitější. Když jsem se s Dee setkal poprvé, okamžitě jsem ji chtěl. Když ona uviděla poprvé mě, napadlo ji všechno možné, jen ne to, že by chtěla i ona mě – přišel jsem jí totiž úplně stejný jako každý chlap, co jí kdy vkročil do cesty, užil si a odkopl. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčil o opaku. Nepopírám, že mezi mé hlavní přesvědčovací metody patřil sex. No, asi tušíte, kam tenhle příběh směřuje. Ale to nejlepší na něm není konec. Nejlepší je na něm cesta, kterou se ke konci dostanete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tamed , 2014

trynitrix
26.01.2016 4 z 5

Čtenářská výzva 2016: 6. Kniha, která má méně než 200 stran

Je to vlastně o Dee a Mattew, kamarádi Kate a Drewa z předchozích dílů, tak to bylo celkem fajne.

cukrovka
24.01.2016 5 z 5

Přečteno za den. Příběh mě bavil. Matthew byl skvělý, hodně trpělivý, a občas i vtipný a jeho rady nezapomenutelné. Dee byla zajímavě potrhlá. Jako bonus beru začátek vztahu Drewa s Kate z jiného pohledu.

Nuttelka
03.01.2016 5 z 5

Opět jsem dala na jeden zátah :-) Matthew mě bavil moc, hooodně trpělivý to chlapec :-))) S Dee taky byla sranda, ale občas bych ji propleskla, jak to přeháněla. A že se tu setkáme s Drewem a Kate z jiného pohledu, tak to je bonus :-) Výborné byly pasáže, jak Matthew chodil ke Drewovým dveřím, když dostal "chřipku", to mě bavilo moc. A strašně se mi líbí, jak se rodina o všechny své členy - nečleny stará a úžasné vztahy s Mackenzie :-) Její hlášky jsou nejlepší :-)))

limitkaa
23.12.2015 5 z 5

Mě ty její knihy baví.. teda ty psány z pohledu muže s humorem a nadsázkou. Není to žádná vysoká literatura,ale to člověk od tohoto žánru ani nečeká. Čeká zábavu a ta se mu tady dostaví.

Nel-ly
12.12.2015 3 z 5

Zaskočený mě popravdě moc nebavil, zápletka mi přišla stupidní až moc a Kate mi nepřijde jako ucelená postava, to Dee-Dee je mnohem zajímavější, takovým tím správně trhlým způsobem. Celé je to hrozně sladké a opět vtipné jako Zapletený.
Ale příběh to v podstatě nemá a postavy se na mě chovají až moc infantilně a uječeně (to asi fakt bude ta Amerika, neumim si to vysvtlit, ale ne všechny autorky maj potřebuju každý drama vygradovat tím, že budou všichni ječet jak na základce).

LibraryGirl
30.11.2015 4 z 5

Tak tenhle díl nebylo žádné překvapení:-) Napsané ve stejném duchu jako Zapletený a Zaskočený, ale trošku mi tady chyběla drsná prostořekost Drewa a jedinečnost Kate. Matthew byl dobrý, jako jo, ale ve srovnání s Drewem je to trošku slušňák, podle mého:-) Dee... je prostě Dee - ztřeštěná holka, co si na sebe vezme všechno možné, jen aby to nebylo normální. A tady mi Billy nepřišel vůbec jako blbec, jak ho Drew popisoval v prvním díle, docela ráda bych si přečetla jeho příběh:-) V Los Angeles je přeci tolik zajímavých žen...:-D

Samira
28.11.2015 5 z 5

Ačkoli tenhle kousek nehýří takovým třeskutým vtipem jako díl první, mně se moc líbil a ani ten vtip zde nechybí, pravda nejvíc ho obstarává Drew, jeho pískle mě dostalo a také Mackenzie . Jinak Matthew byl velký sympaťák a od začátku jsem mu držela palce. Celkově výborný romanticko -erotický kousek doplněný o zákulisí začátků lásky Drewa a Kate, které udělá radost.

Katka313
21.11.2015 4 z 5

Moc se mi líbí styl psaní autorky. A moc se mi líbil první díl Zapletený, bohužel obě knížky, které následovaly už nebyly tak dobré. Příběh se mi moc líbil, ale bohužel musím dát jen 4 hvězdičky. Drew, i když tentokrát nebyl hlavní hrdina a vyskytoval se málo mě zase skvělé pobavil a taky jsem byla ráda, že jsem se zase něco dozvěděla více z příběhu Kate a Drewa. Někdy mě fakt mrzí, že nejdou dávat půl hvězdičky :-/.

Bookworm_213
14.11.2015 4 z 5

Příběh mě bavil. Matthew je skvělý, jeho přemýšlení je vtipné a rady nezapomenutelné. Od půlky knihy už mi však román přišel až moc přeslazený. Občas jako by autorka zapomněla, že píše z mužského pohledu. Ty vtipné komentáře to však zachraňovaly.

EvaSupovic
30.10.2015 4 z 5

Dávám 4 hvězdy, protože na Drewa a Kate tihle nemá. Každopádně jsem se bavila i s Matthewem a Der. Taková oddychovka na večer :-D