Zkrocený

Zkrocený https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262045/mid_zkroceny-7ZV-262045.jpg 4 397 70

Zapletený série

Zarazte mě, pokud jste už tohle někdy slyšeli: holka potká sukničkáře, zamilují se do sebe a sukničkář se polepší. Hezký příběh. Až na to, že není náš. Náš je o moc barvitější. Když jsem se s Dee setkal poprvé, okamžitě jsem ji chtěl. Když ona uviděla poprvé mě, napadlo ji všechno možné, jen ne to, že by chtěla i ona mě – přišel jsem jí totiž úplně stejný jako každý chlap, co jí kdy vkročil do cesty, užil si a odkopl. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčil o opaku. Nepopírám, že mezi mé hlavní přesvědčovací metody patřil sex. No, asi tušíte, kam tenhle příběh směřuje. Ale to nejlepší na něm není konec. Nejlepší je na něm cesta, kterou se ke konci dostanete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tamed , 2014

jani.ruzicko
25.11.2017 5 z 5

Matt a Dee, co dodat, opět jsem se skvěle pobavila, nasmála... =D nemůžu dát jinak než 5*. =)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem, kniha je srandovni.. a krasne jsou vsechny dily

malazluta
07.08.2017 4 z 5

Tato knížka je především zábavná ... a to, že je psána z pohledu muže je příjemná třešnička na dortu:-) Knihy této autorky mě prostě baví!

a.nnysek
30.06.2017 5 z 5

I příběh Matthewa mě vzal "za srdce", i když Dee mě neoslovila vůbec. Super pokračování :-)

inuska6280
18.05.2017 5 z 5

Mě ty její knížky berou :) jdu hned na další :D

havrmoni
17.05.2017 4 z 5

Tohle se mi taky líbilo. On byl fakt zlatíčko a ona trochu praštěná,kterou jsem měla chuť občas praštit. Ale jinak fajn.

Kekik
19.03.2017 5 z 5

Super.
I když víme, jak to dopadne (z příběhu Zaskočený), je krásné vrátit se v čase. Kniha je příběhem Matthewa a Dee. Ale zároveň nám přibližuje podrobnosti příběhu Zapletený z pohledu Matthewa. Takže se nám trochu více objasní některé situace. Příběhy se dokonale prolínají, BOD PRO AUTORKU.
Akorát není pravda, že muži neroznášejí drby. Jako servírka si toho mnoho vyslechnu. A věřte, muži drbou úplně stejně. Možná i víc :-)

munka
17.02.2017 4 z 5

Pekný príbeh, aj som sa nasmiala. Oddychové čítanie.

susinka
21.12.2016

Teda, potkat tak dokonalého chlapa, jako je Mathew!!! :-D
No nevím, přišlo mi to až moc přehnané, ale na druhou stranu to bylo vtipně napsané a z pohledu chlapa, což je docela příjemný :-)

Doubravka1975
20.12.2016 4 z 5

Dávám 4 hvězdičky, příběh Drewa a Kate se mi líbil víc.

avalonek
16.12.2016 3 z 5

Vcelku hezké čtení.Opravdu oddechovka,která odreaguje a i pobaví..

Makulka1992
01.10.2016 4 z 5

Zaražte mě jestli se pletu ale proč prostě Emma Chase neudělala trilogii s Drewem a Kate a pak nepřešla na Dee-Dee a Mathewa??? Tohle prolínaní je dost na nic,dějově super Mathew byl fajn chlap a Dee byla prostě Dee ale.... Třetí díl měl být podle mě Spoutaný aby to navazovalo. A pak Zkrocený,s dalšími dvěma hrdiny...

jan-da
10.09.2016 4 z 5

Kniha je docela dobrá, jen byla chyba, přečíst 1.díl a pak až tenhle, 3.díl :-D trošku jsem se ztrácela na konci ve vztahu Drewa a Kate, ale zřejmě by bylo vše vysvětleno, když bych přečetla 2.díl, z pohledu Kate. Takže doporučuji číst vše popořadě :-D Každopádně musím říct, že knihy s touto tematikou jsou už otřelé a přijde mi všechno na jedno brdo. Když jsem to četla, říkala jsem si "Bože, tohle už jsem někdy četla-bohatý bankéř, sukničkář, který najednou potká ženu, a už nechce žádnou jinou", no ale co se nesmí upřít, tak je humor autorky. Smála jsem se hned při první kapitole a stále se mi líbí kniha psaná z pohledu muže. Takže díky tomu dávám 4 hvězdy, knihy od této autorky jsou jedny z mála, u kterých se opravdu začnu smát.

Mikik
25.07.2016 3 z 5

Moc mě neoslovilo, nemyslím si, že žena může přesně vystihnout uvažování muže a na téhle knize je to hodně znát.

kik68
24.07.2016 2 z 5

Tak pro mě jedno velké zklamání. :-(. Tento příběh měl zůstat na pozadí příběhu o Drewovi a Kate. V první a druhém díle mi to jiskřilo, ale v tomto díle jsem necítila žádnou jiskru mezi hlavními postavami a to se mi nestává. Autorka mi úplně zkazila představy o Dee. V celé knize chyběl vtip. Zasmála jsem se asi tak 2x a to je velmi málo v porovnání s předchozími knihami.
Doufám, že mi 4 díl zlepší náladu :-)

Danča:))))
13.04.2016 4 z 5

Taková pohodová, odpočinková a nenáročná četba. Zápletka sice skoro nulová ale zato postavy byly fajn. Samozřejmě jednička a dvojka lepší ale pobavila jsem se. Za mě čtyři *.

LilianaFalcon
12.04.2016 4 z 5

Mnohem lepší ne 2. díl ale horší než ten 1. ;-)
Musím říct, že tenhle úhel pohledu a občasné prolnutí se Zapleteným mi vůbec nevadily. Jen tomu do jedničky chyběla spousta vtipných a arogantních přirovnání.
A Dee jsem si fakt oblíbila, i když klidně mohla být ještě o něco víc cáklá.

Haňulec
14.03.2016 4 z 5

Kniha se mi libila, pac byla psaná vyloženě s Mattheowa pohledu. Příběh byl zajímavý, někdy zábavný, ale bohužel první a druhý díl o Kate a Drewa byl daleko lepší. :-)

jitka7
19.02.2016 3 z 5

Příběh nebyl špatný. Dee se mi až zas tolik nezamlouvala a Matthew mi vůbec jako suknikář nepřipadal. Místy byla kniha vtipná, ale to asi tak pro mě bylo vše. Oproti předchozím dílům bylo tohle slabší. Drew je prostě nepřekonatelný.

muchomurka
10.02.2016 3 z 5

Neměla jsem náladu číst thriller, detektivku či horor, ale chtěla jsem něco jednoduché a nenáročného. A tomu přesně odpovídá tato kniha. Ze začátku byl Matthew nemastný, neslaný, takový odvar, napodobenina Drewa, ale nakonec se jeho styl vytříbil a byl to on, ne jen nápodoba. Příběhově to také bylo lepší než předchozí díly, roztržka rozumná a ne dlouhá. Přesto to mělo nevyužitý potenciál, a to jak na zajímavé zápletky, tak i na vtipy a humor, kterého mohlo být více. A nejlepší byla Mackenzie, je super. Také bych chtěla mít tolik skvělých strejdů :-) Hvězdička za ni.