Zahrada lží

Zahrada lží https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248993/bmid_zahrada-lzi-qul-248993.jpg 4 69 14

Když Ursula Kernová, majitelka Agentury paní Kernové, jež poskytuje sekretářské služby bohaté klientele, najde svou nejlepší zaměstnankyni a přítelkyni mrtvou, odmítá uvěřit, že to byla nehoda. Pouští se tedy do pátrání a předtím se svěří se svými úmysly svému klientovi, archeologovi a dobrodruhovi Slateru Roxtonovi. Slater se domnívá, že se musela snad pomátnout, ale nenechá ji v tak nebezpečné situaci samotnou. Pokud se krásná vdova hodlá pustit do pátrání po vrahovi potulujícím se po viktoriánském Londýně, Slater je odhodlaný stát jí po boku. Společně musejí odhalit identitu vraha – a aby tohoto cíle dosáhli, možná budou muset jeden druhému odhalit i svoje vlastní nejhlubší tajemství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Garden of Lies , 2015

TerezaMondeková
05.03.2023 4 z 5

Pěkná kniha, kde je prostředí viktoriánské doby, romantiky a detektivky. Kniha se mi líbila, mám ráda takové knihy, ale nemohla jsem dát plný počet bodů. Pro mě byl příběh dost předvídatelný... od začátku jsem měla své typy, takže žádné překvapení. Měla jsem v tom i trochu zmatek. Kdo, co udělal, proč, komu to udělal, kdy se to stalo... Taky tam byla spousta postav, musela jsem si v tom udělat pořádek. Ale opravdu se mi líbila romantická linka, tentokrát mi přišla opravdu dobrá a bylo to takové zpestření příběhu.

pip11
23.03.2022 4 z 5

Příjemná a poutavá detektivka z viktoriánského Londýna. Četlo se to dobře a plynule, žádné větší napětí zde ale nebylo, jen příjemný oddych.

Kudík
04.01.2021 3 z 5

Od této autorky jsem už pár knih přečetla, a tato patří k těm "pouze" dobrým. Je to hezký román s detektivní zápletkou, ale autorka má mnohem lepší díla. Zde mi přišel motiv takový trošku moc... zapletených lidí, velká "čistka" a chyběla mi uvěřitelnost a chemie u chování hlavních hrdinů, i když Slater Roxton mě bavil, ale jeho personál byl ještě lepší. :) Líbí se mi obálka, ale říkám si, že k ději nepasuje, spíše zde měl spíše být skleník, anebo bludiště jako na originálu.

dr.romca
03.03.2020 4 z 5

Pěkný příběh, ale na historickou romanci tam bylo, na můj vkus, až moc mrtvol .

Aneleh
06.10.2019 4 z 5

Romantika je spojena s detektivní zápletkou, která mě příliš nenadchla. Jediné, co se mi líbilo, bylo nahlédnutí do života v minulém století, jinak ve mně kniha žádný větší dojem nezanechala.

PetraCy
09.08.2019 5 z 5

Dobře se čte, napínavý příběh až do konce

tanja
15.07.2019 5 z 5

Nechápu to nízké hodnocení, knížka měla napínavou zápletku, romantický děj a samozřejmě šťastný konec :-)

ivca84
02.06.2019 5 z 5

docela zajímavy příběh z detektivní zapletkou zasazeny do Londyna

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila za pár korun ve výprodeji a jsem moc moc ráda.
Další skvělé dílo mé oblíbené autorky. Opravdu ji doporučuji každému, kdo má rád romantiku spojenou s detektivkou.

Majdule
07.02.2018 3 z 5

Příjemný, ničím nevybočující příběh z pera mé oblíbené autorky. Čte se to báječně, ale tentokrát ve mě nenechalo hlubší dojem. Bojím se, že do týdne nebudu vědět, o čem to je. Příjemná oddechovka.
70 %

miruska1
22.12.2017 5 z 5

autorka nesklamala.....

cukrovka
26.09.2017 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Autorka umí psát lepší příběhy.

munka
27.03.2017 5 z 5

Pekne napísaný príbeh. Romantika, napätie. Autorka nesklamala.

modranka
12.11.2015 5 z 5

Pekný romantický a dobrodružný príbeh z 19. storočia. Ak chce Amanda Quick písať príbehy z minulosti, nemusí si pomáhať plesmi a honbou na manžela. Dokáže vytvoriť príbeh plný dobrodružstva, romantiky pri ktorej si čitateľ skvelo oddýchne. Profesie hlavných hrdinov sú úplne prirodzené, opisy scén vás vtiahnu do deja takým štýlom, že sa vám v hlave odvíja film. A takáto je aj táto kniha.

Amanda Quick (p)
americká, 1948