Za zamčenými dveřmi

Za zamčenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521936/bmid_za-zamcenymi-dvermi-65784d6d43a7e.jpg 4 453 135

Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy. Až do dne, kdy se jim u dveří objevila policie. O desítky let později je Nořin otec stále za mřížemi a ona je úspěšná chirurgyně s poklidným a osamělým životem. Nikdo netuší, že její otec byl sériový vrah. Pak však Nora zjistí, že jedna z jejích pacientek byla zavražděna – a to stejně děsivým a jedinečným způsobem, jakým vraždil i její otec. Někdo ví, kdo Nora je, a chce, aby za ten hrůzný zločin nesla zodpovědnost. Jenže ona není vrah. Policie jí nemůže nic přišít. Pokud se jí tedy někdo nepodívá do sklepa…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Locked Door , 2021

Aiden888
18.02.2024 5 z 5

Freida McFadden je zkrátka talent. Byla jsem o tom přesvědčena už po přečtení Pomocnice, ale kniha Za zamčenými dveřmi jenom posílila její pozici fenomenální autorky thrillerů. Už teď se těším na další dílo. Příběhy o poněkud zvláštních ženách s pohnutými osudy, které nejsou ani takové, ani makové, prostě umí psát skvěle. Za dva dny přečteno. Parádní, napínavé, čtivé.

xena2711
17.02.2024 5 z 5

Tak přečteno na dva zátahy a musím říct, že opět super příběh. Knížka se čte bezvadně a nedá se odložit. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo za vším stojí. Super.

KlaraD851
17.02.2024 5 z 5

Styl psaní autorky mi sedí. Rychlý, napínavý děj, nutí číst dál a dál. Žádné nudné pasáže, kniha plyne rychle a bez zádrhelů. Zajímavý epilog.

kaczka79
17.02.2024 4 z 5

Napínavý děj, knihu nechcete odložit, až na konci.... konec je zvláštní, ten mi nesednul, autorka jej mohla jinak ukončit, jak by si tento žánr zasluhoval. Pomocnice byla lepší.

LenkaMacak
16.02.2024 3 z 5

Kniha je velmi čtivá, ale nemůžu si pomoct, přišla mi dost o ničem.. 3.5/5*

Jenny46
14.02.2024 4 z 5

Určitě Pomocnice byla Topka tady trochu váhám, jak knihu ohodnotit. Špatná nebyla, ale skoro 100 stránek se nic moc nedělo ...
Postupně se rozjede a tak jsem trochu věděla kam nás příběh povede.

Peace
13.02.2024 5 z 5

"Žijeme v nebezpečném světě."

Freidu McFadden oficiálně prohlašuji za vysoce návykovou, od jejích knih se prostě nedá odejít! Už teď nedočkavě vyhlížím další její knihu.

Lalina3
13.02.2024 5 z 5

Přečteno za jeden den, doporučuji!

PetraDD
13.02.2024 5 z 5

Tak to bylo uzasny!!!! Dalsi skvely kousek od Freidy.
Nemohla jsem prestat cist, ona je proste top v tomto zanru.
Vykresleni postav na jednicku, opet trosku ironicka hlavni postava. Vsechno dokonaly.
Uz se tesim na dalsi knizku!

sonkovaj
12.02.2024 5 z 5

Já dávám plný počet hvězdiček.
Byla to jízda.
V pátek večer jsem vůbec nešla spát a v půl 4 ráno jsem měla dočteno.
Napínavé, strhující, nešlo přestat číst.
Jen jsem nepochopila příběh s Marjorie.
Vůbec mi to nedává smysl.
A pak také, pokud žena zemře, umírá zároveň i s plodem.
Nelze miminko vzkřísit.
Autorka je lékařka, dalo by se říct, že toto by mohla vědět, popř. to nějak blíže vysvětlit.
Ale i tak se těším na další její knihu.

BARBARRKA
12.02.2024 5 z 5

Opět paráda. Začala jsem něco tušit cca ve druhé polovině, ale skutečný závěr byl stejně překvapení. Původ osoby pachatele jsem odhadovala trochu jinak. Takže mě Frieda McFadden nakonec přece jen zase doběhla. Za to jsem ráda a pro příště vím, že se nemám nechat ukolébat vlastní dedukcí, nýbrž čekat nečekané.
Pomocnici jsem spolkla jako malinu stylem start-cíl a tentokrát jsem si umínila být ukázněná a ušetřit si počteníčko aspoň na dva dny. Někde jsem četla, že autorka slíbila dvojku Pomocnice, tak doufám, že se toho dožiju.

MiskaMa
11.02.2024 5 z 5

Jak už je u Freidy McFadden zvykem, knížka je napínavá od začátku až do konce. Na rozdíl od Pomocnice, tentokrát jsem si i správně tipla, kdo v tom všem má prsty.

Doporučuji, ale osobně mi víc sedla autorčina předchozí knížka Pomocnice. Knížky Freidy McFadden jsou návykové a já už vyhlížím její další knížku. 5*

beruska
10.02.2024 5 z 5

Opravdu skvěle napsaný thriller !!! Napínavý od první stránky až po závěr. Ráda všem doporučuji :) ...

Komaeda
09.02.2024 4 z 5

Dobře se to čte, napínavé, jen ten konec mi nesedl

Paja1709
08.02.2024 5 z 5

Třetí kniha od autorky a opět skvělá. Zacatek trochu pomalejší, ale pak se to pěkně rozjede. Freida je prostě dobrá v tom jak čtenáře pořádně zmást. Tak jako u i předešlých knih čtenář si myslí, že už ví,ale opak je pravdou