Yetti

Yetti https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25308/yetti-25308.jpg 5 29 7

Yetti – aneb záhada před rozřešením. Titul, který by neměl chybět v knihovně žádného milovníka záhad. Publikace přináší informace z pátrání po důkazech existence yettiho do roku 1990. Vydání 1.

PastorMal13
09.08.2021 4 z 5

Dříve jsem četl Marešovu novější knihu Legandární opolidé. Takže jsem poněkud zklamán, neboť zde jsou uvedeny stejné informace. Na druhou stranu je již zesnulý autor podává čtivě a zajímavě a i třicet let po vydání knihy jsou docela dost poutavé.

lepe80
24.06.2019 5 z 5

I přesto, že dodnes žádná expedice věrohodně nepotvrdila existenci yettiho, stále se objevují svědectví o záhadných tvorech na Zemi. Co není, může jednou být a po přečtení příběhů z této knížky tomu tu naději můžete zase dát.

Leipreachán
03.05.2018 4 z 5

Není to sice nejaktuálnější zdroj informací, ale pořád se čte zatraceně dobře!

Peleus
27.08.2015 5 z 5

Poutavé čtení.

Autor, ač vědec, píše zajímavě, a tak nezabijí obsah knihy přílišnou suchostí a exaktností. Na druhou stranu nejde o čistě vědecké dílo, ale spíše o sbírku příběhů vyslechnutých od domorodců na téma setkání s tvorem označovaným jako Yetti.

P.S. Bohužel se jen těžko shání. Nicméně budiž útěchou, že autor má na kontě novější publikaci zabývající se stejným tématem.

bstejs
01.05.2012 5 z 5

Perfektně napsaná knížka, velice čtivá. Díky ní jsem se začala více zajímat o yettiho. Rozhodně doporučuji, po některých příbězích vám bude běhat lehký mráz po zádech.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

...ještě jednou se vracím ke knize -- vím, že zatím jsem dostal zde na datebezeknih na každou otázku odpověď ve tvaru : tečka čárka kulový čárka tečka...... ale ptám se - tak co? existuje yetti ? ////..................................nebo "je ti" teplo děvče?....................

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

........dávám 5 hvězd, ALE upravuji text anotace knihy, přece jenom nejčerstvější informace o pátrání po yetim jsou v téhle knize 20 roků staré..............