XXX Comix Speciál: Gulliveriana

XXX Comix Speciál: Gulliveriana https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9063/bmid_xxx-comix-special-gulliveriana-z7N-9063.jpg 4 15 3

XXX Comix Speciál série

Poněkud netradiční variace na knihu Johnathana Swifta Gulliverova dobrodružství.

Literatura světová Komiksy Erotika
Vydáno: , Julit

I viaggi di Gulliver, o Gulliveriana , 1995

Afilada
16.09.2020 5 z 5

Milo Manara nádherně kreslí, takže za to plný počet bodů. Z hlediska erotiky poměrně cudné dílo, vhodné i pro mládež s dosud nepříliš rozvinutou sexualitou.

p3tris
31.10.2017 3 z 5

Známý příběh Gullivera, ale tentokrát v sukních. Velmi krátkých sukních. Kresba je na poměry Milo Manary snad až cudná, ale to neznamená, že by si autor ani čtenář ženských křivek dosyta neužil.

bierce
07.02.2013 4 z 5

Oproti ostatním publikacím od XXX Comix je tahle svérázná adaptace Swiftovy klasiky velmi decentní. Leckdo by se snad mohl přít s výší mého hodnocení, pravda je že příběh je notoricky známý a je vyprávěn značně jednoduše. Gulliveriana je totiž postavena především na Manarově nezaměnitelné kresbě. I v dnešní době plné všudypřítomné a snadno dostupné pornografie, dokáže toto dílko vyvolat příjemné erotické vzrušení. Dokážu si dost dobře představit, že znát Gulliverianu v době svého dospívání, mám dodnes mnoho příjemných vzpomínek na návštěvu G. v Liliputu.

Milo Manara
italská, 1945