Klik

Klik https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346609/bmid_klik-Bpr-346609.jpg 4 85 23

Slavné dílo erotického komiksu! Seznamte se s Claudií, frigidní bohatou mrchou. Stačí ale malý implantát na správné místo a dálkové ovládání a vypuknou vášně. Kdekoliv a kdykoliv! Aktualizované barevné vydání kompletní erotické klasiky!

Literatura světová , Komiksy , Erotika

Vydáno: , Crew

Il gioco , 1983

dr.horrible
10.01.2023 4 z 5

“Takhle se komunikace s vesmírem nenavazuje!” :D

fvalek
28.02.2022 2 z 5

V tomhle komiksu se těžko hledá něco víc, než jen bezduchá erotika. V prvním příběhu se setkáváme se samotnou premisou příběhu, a tedy tím oním "klikem". Je to vcelku zábava, i když je patrné, že autor se prostě jen snaží co nejvíc eroticky vyřádit a erotiku tam nastrkuje až příliš okatě a nepřirozeně. Claudie jde do kina a hned tam někoho vyhoní a každý ji samozřejmě hned chce, protože jen co na někoho zamrká, tak horní mozek vypíná a aktivuje se dolní. Je to takové nerealistické, sex všude... Ale dobře, berme, že to tu tak prostě funguje a příběh tedy dospívá až k závěru, kde se ukazuje, že to s tím úžasným přístrojem není tak, jak se zdálo. Ale jak to tedy je? Je Claudie nymfomanka nebo na ni má krabička nějaký vliv? Má něco v hlavě je zhypnotizovaná nebo si to vše sama namlouvá? Těžko říct, protože tohle se tak úplně nevysvětlí ani na konci, a přestože máme popis Claudiiny minulosti, kde si slíbila být morální a etická, což by vedlo k tomu, že se potřebuje někdy trošku odvázat, tak to není nijak dořešeno.

Druhý příběh je příjemně ekologický, ale štve mě tam ten "James Dean", který je totálně namachrovaný boreček, který ale ději nic nedává, a ve třetím příběhu se Claudie vzdá až nesmyslně rychle na to, že ji pronásleduje někde v Amazonii a cítí k ní pouto. Podivné motivace má její manžel, který ji jednou zmlátí, podruhé u ní škemrá v šaškecu a je na ulici... Ostatně to mlácení žen a násilí na ženách je dost nepříjemné a je vidět, že Manara tvoří skutečně v jiné době a asi bych nechtěl znát jeho sexuální zkušenosti a choutky.

Třetí příběh je opravdu taková nastavovaná kaše, která nemá moc hlavu ani patu. Claudie si prostě jen tak jede na reportáž do Amazonie a jen tak ji pronásleduje James Dean, protože evidentně má každý na to cestovat po světě. Podivná sekta je vtipná, ale taky až podivně mocná a ochotná se hnát za jednou ženou po celém světě a ta klystýrová vědma a její pasák, no ani nekomentuju raději... To je prostě taková Manarova fantazie, která není moc opodstatněná, asi chtěl využít i nějakou panenskou sexuálně lačnou divočinu a nejen městské prostředí.

Poslední povídka se vrací ke kořenům a příběhu to prospívá, i když to není nějak výrazněji zakončení až na ten dárek, co Claudie dostane. Opravdu by mě zajímal autorův jasný konec, protože zrovna u tohohle mě otevřenost pro vlastní fantazie a názory moc nebaví a nepřijde mi nosná. Rozhodně ale můžu říct, že jsem se u celého komiksu docela pobavil, a i když je to bezúčelná erotika, tak to pro některé čtenáře má co nabídnout. :)

jan8470
03.10.2021 2 z 5

Manara. Tuším můj první. První povídka je taková erotická bláznivá groteska, druhá má trochu ekologický podtext a cekem pobaví, třetí už jen nastavená kaše bez pořádné pointy.

jarynek
29.06.2021 3 z 5

První příběh mne bavil, a to nejen po stránce erotické, ale i samotný děj měl nápad. V dalších částech mi to ale tak povedené nepřišlo a bylo to jen o kresbě, kde scénář je jen hodně doprovdným médiem. A je hodně škoda, že u Manary jsou všechny ženské postavy proporčně víceméně stejné.

Leona333
13.04.2021 4 z 5

Za sebe hodnotím s klidným svědomím, že ani tentokráte kniha - komiks od bravurního Itala, nikterak neurazil a tradičně i pobavil.

Afilada
16.09.2020 5 z 5

Milo Manara umí kreslit, dávám mu všechny hvězdy. Příběh je trochu "na jedno brdo", ale to vlastně vůbec nevadí.

Disease
17.08.2020 3 z 5

Standardní erotický komiks od Manary se všemi plusy a mínusy. Zejména ve třetím sešitu, kde se snaží naroubovat "příběh" je to celkem tragédie, holt to není Serpieri a jeho Druuna. Čtvrtý sešit je alespoň vcelku vtipný. Jinak kresebně manarovský standard, ženy se od sebe liší barvou vlasů, případně šaty.

Hadati
04.08.2020 3 z 5

Erotický komiks plný dráždivých erotických scén, ale zcela absentující pohlavní styk jako takový. A příběhy jsou slabé, spíše sloužící jen jako pojítko k těmto erotickým scénám, kdy logiku v nich jen těžko lze najít. A tím teď nemyslím hlavní tezi příběhů, že existuje krabička zesilující smyslné touhy hlavní postavy.

Eillen
21.03.2020 2 z 5

Zkusit se má všechno, tak jsem vzala do rukou i styl komiksu, který nevyhledávám. No a vážně nejsem cílová skupina. Kresby jsou sice krásné, ale po "dějové" stránce... Řekněme, že jsem k tomu přistupovala s tím, že to nebude nic moc. A přesto mě to dokázalo překvapit. Bohužel ne v pozitivním slova smyslu...

tonda2186
10.07.2019 4 z 5

Občas jsem si říkal, jestli už to není trochu moc. U Manary mě obecně trochu mrzí že "jeho" ženy jsou krásné, ale tak nějak všechny stejné.

anet8843
12.04.2019 4 z 5

Nádherné kresby, děj trochu pokulhává, ale to se dá odpustit :)

gaspoda
25.02.2019 3 z 5

odvažna kresba scenař s odřenejma ušima ale za tu kresbu za 3hvězdy a taky bych klikal na myšku

MinaHawke
31.08.2018 4 z 5

Kresba opět parádní, některé situace vtipné, jiné až bláznivé. Jen Claudie mi přišla jako frigida, ale stačilo malý implantát a pak už jen klik a stala se z ní doslova nymfomanka.

tanuki
15.06.2018 3 z 5

Čtyři erotické příběhy. Každý se odehrává v jiném prostředí a hlavní postavou je krásná Claudie, jejíž touha a vzrušení jsou řízeny přes dálkové ovládání, které vlastní dost nesympatický slizký úchylák. A právě v tom je ta největší slabina. Většina vzrušujících situací je postavena na tom, že chudák Claudie se dostává do prekérních situací právě kvůli tomu, že někdo má přístroj, který potlačuje její vůli a nutí ji dělat, co sama vůbec nechce, a to mi dobře vůbec nedělá. První příběh má aspoň zajímavé rozuzlení a v jednom je dokonce obsažený i humor v podobě hodného hrdinského mladíka, který se snaží Claudii z jejích potíží vysekat, což se mu sice úspěšně daří, nicméně jeho mužství je přitom neustále v pozoru, což akční situace obohatí o vtipné momenty.

Shashlick
04.02.2018 2 z 5

Musím přiznat, že jsem od tohoto komiksu čekal něco jiného. Čekal jsem erotikou nabitý příběh, který sice má "sci-fi" zápletku, ale jinak bude "v rámci erotiky" reálný. Příběh je ale tak přitažený za vlasy, že jsem jen nechápavě kroutil hlavou. Navíc je plně protkán nelogickým jednáním snad všech postav. Snad jen ve čtvrté části se autor snaží o "reálnou" zápletku, ale příběh končí jakoby v půli a tak nedojde na žádné rozuzlení.
Nejsem žádný puritán, to rozhodně ne! Ale celkové zaměření na anální oblast mě zrovna nezaujalo. Všichni tu pořád chtějí někomu něco strkat do zadku. Takže ani ta erotika není zrovna na výši, tedy naprosto bez invence a zajímavého nápadu.
Co se týče kresby hrdinek, je třeba říci, že autor má ladné křivky v ruce (i když já bych uvítal o něco oblejší tvary). Ale všechny ženy, které s v komiksu objeví jsou naprosto stejné. Postava, gesta, pózy, výraz tváře - vše podle jednoho mustru. Pouze účesy se mění.

A hlavní hrdinka je opravdu kráva nejtěžšího kalibru.

Renek
03.01.2018 4 z 5

Komiksy prakticky nečtu, není to zrovna můj šálek čaje. Zde jsem se však velice bavil. Kresba je parádní, zápletka na hlavu, ale mnohé situace opravdu vtipné :) Nic pro puritány, ostatní si četbu pravděpodobně užijí.

Yarwen
31.12.2017 4 z 5

Milo Manara je, co se týče kresby ženského těla, prostě bezkonkurenční. Tato kniha nám přináší všechny čtyři příběhy o Klaudii Cristiani, do jejíhož mozku byl voperován přijímač, jenž s pomocí malého vysílače vzbuzuje sexuální touhu. Kolem toho se pak točí mnohé pikantní a vzrušující příhody, bez ohledu na hloubku příběhu, protože toto dílko je zaměřeno jednostranně na erotiku. A byť zejména druhý příběh je plný logických kiksů do té míry, že je hloupý a já váhal se čtvrtou hvězdou, nakonec jsem ji přidal za stránku 194, na které Manara zpodobnil pro mě nejkrásnější auto, co se kdy vyrábělo (Jaguar S-type, tomu v mých preferencích konkuruje jen Tatra 603) - ech, kde je mému Kocourovi dneska konec?

FireOfFilth
26.12.2017 4 z 5

Velice čtivá perverzně-pornografická komedie. O ztraceném diamantu v poslední části gastrointestinálního traktu, o člověku se schopností faust f*cker, o podivném zvrhlém kultu a o pomstychtivé dcerce.
Ale hlavně o speciálním mozkovém implantátu a zázračném ovladači.

tonysojka
04.11.2017 5 z 5

hezké...

Nevimm
27.07.2017 5 z 5

Porno s chytrým příběhem :)