Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky

Volné pokračování úspěšné knihy Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky, která obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu vydanou v roce 2015. Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se...celý text

Blonďatá modelka Laura si již dávno ověřila, že v magickém světě na rozhraní života a smrti platí jiná, mnohem drsnější pravidla. I zdánlivě banální situace se mohou ve vteřině zvrtnout ve sled bláznivých událostí, které jsou zcela na hraně a kdy se odhalí v plné síle pravý charakter a odvaha nejen živých lidí, ale i těch z druhého břehu. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318466/vysmata-krajta-aneb-prizrak-krasne--f8s-318466.jpg 4.27
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, I+D Design
Více informací...

Bella1

Skvělý fantasy příběh, na kterém je zajímavé, že se odehrává v současné Praze. Musím přiznat, že mě kniha do sebe úplně vcucla, zhltla jsem jí za dva dny. Její děj se nepředvídatelný, dobře napsaný, má rychlý spád. Chvíli se smějete, chvíli brečíte - za mě bez váhání pět hvězdiček! :-)

Klárai

Musím říct, že Vysmátá koza se mi opravdu moc líbila. Je mimořádně vtipná a dobře napsaná, a tak se nedivím, že dostala cenu Miloslava Švandrlíka. Ale Vysmátá krajta je snad ještě o chlup lepší! Přibyly nové postavy - nejradši mám slečnu Mili, ta je prostě nepřekonatelná.
Krásný je taky milostný příběh Laury a Radima. Jejich na první pohled téměř beznadějný boj o společné štěstí, jejich velká láska a schopnost za žádných okolností se nevzdávat a věřit v dobrý konec.
Strašně ráda bych tuhle partu sympaťáků ze hřbitova znovu potkala v dalším dílu knihy, tak moc doufám, že bude ještě pokračování.

monushka

Vysmátá krajta se mi líbila více než předchozí kniha. Příběh na mě působí opravdověji a humor v ní je nenucený a upřímný.

milunka21
03.12.2016

Autorka umí napnout, hlavně ten konec, zase utnuto v nejlepším. :-) A hlavně pokračování je ještě lepší, takže jsem zvědavá na třetí díl. :-)

kara
29.11.2016

Miluju Vysmátou kozu, a tak jsem se strašně těšila na pokračování. Ani Vysmátá krajta nezklamala. Naopak! Zase jsem se nad ní hrozně nasmála, ale taky jsem si nad ní trochu pobrečela. Je prostě boží, nevím, jak to říct jinak výstižněji. Jenom mě štve, že už jsem ji dočetla. Ona je totiž silně návyková.

Ivana Vostřáková

Ivana Vostřáková