Vymaľovanka k sérii Trón zo skla

Vymaľovanka k sérii Trón zo skla https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407546/bmid_tron-zo-skla-vymalovanka-k-serii-Cr7-407546.jpg 4 23 1

Postavy a príbehy z najpopulárnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla ožívajú na 46 originálnych obrázkoch v knihe vymaľovaniek k tejto sérii. Fanúšikovia majú takto jedinečnú šancu nazrieť do fantastického sveta, ktorý stvorila Sarah J. Maas. Celaena v boji s ridderakom, Chaol v záhradách pod skleneným hradom, Manon na mocnom wyvernovi a mnohé ďalšie scény, postavy a predmety ožívajú na stránkach, ktoré čakajú len na vyfarbenie. Úchvatné čiernobiele ilustrácie vtiahnu čitateľov hlbšie do deja a nikomu neostane iné, len naplno podľahnúť sérii Trón zo skla. Toto musia mať všetci fanúšikovia Celaeny Sardothien, Chaola Westfalla a Doriana Havilliarda!... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Omalovánky
Vydáno: , Slovart (SK)

The Throne Of Glass Coloring Book , 2016

EvikU.
03.01.2022 5 z 5

Dostala jsem k Vánocům a líbí se mi děsně moc. Mám ráda antistresové omalovánky pro dospělé, ale někdy jsou tam i ve zvířatech různé motivy a čmáranice a to mi vadí. Líbí se mi spíše obrázek podle skutečnosti a když motivy, tak v mandale.

Tahle kniha má na jedné straně příběh, na druhé krásný obrázek. Knihy ze série Skleněný trůn jsem ještě nečetla, tak doufám, že mi omalovánky knihy na které se chystám číst příliš nevyspoilerují. :-)

Určitě doporučuji, kdo si rád maluje.

Kniha Vymaľovanka k sérii Trón zo skla je v