Vykupující láska

Vykupující láska https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276088/mid_vykupujici-laska-5BI-276088.jpg 5 121 35

Psal se rok 1853, Kalifornii zachvátila zlatá horečka. Muži byli ochotni prodat svou duši za pár valounů zlata a ženy prodávaly své tělo, jen aby měly kde hlavu složit. Angel nečeká od mužů nic než zradu. Jako dítě ji prodali do nevěstince a přežívá jen díky své nenávisti a hrdosti. Ze všeho nejvíc nenávidí muže, protože jejich vinou se cítí vnitřně prázdná a mrtvá. Potom však potká Michaela Ozeáše. Muže, který tvrdí, že mu milující Bůh řekl, ať si ji vezme za ženu. Podaří se mu svou láskou roztavit ledy, které svírají Angelino srdce? Nebo je toho schopen jen Ten, který svou láskou převyšuje každé lidské stvoření? Silný příběh založený na osudu proroka Ozeáše živě popisuje, jak vykupující, bezpodmínečná a překrásná láska proměňuje život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy

10.02.2018 4 z 5

Dobře napsaná kniha.

Terka18
28.05.2017 5 z 5

Nádherná kniha,plná romantiky a boží vůle. Řekla bych , že se bude líbit i lidem, kteří nejsou věřící. Já jsem věřící člověk a kniha mi dala opravdu hodně. Krásný konec, není co vytknout.

helenkan
21.03.2017 3 z 5

Romantika s pohádkovým koncem a s trochou náboženství.

Laviii
13.11.2016 5 z 5

Úžasná kniha, samozřejmě Ti, kterým se příčí knihy s křesťanským příběhem, jí z velké části budou hodnotit špatně. Mě neskutečně zaujala a cítím její hloubku a jen se mi potvrzuje, že úžasné příběhy jde stvořit i bez rozmazávání erotických scén. :)

biki
01.02.2016 1 z 5

Naprostý omyl.

lidunka1
26.01.2016 2 z 5

Tak tohle není můj šálek kávy, knihu odkládám.

Mianek
12.01.2016 5 z 5

Nádherná kniha, přečtená jedním dechem. Jsem moc ráda, že je opět možnost si ji koupit. http://www.navrat.cz/vykupujici-laska-francine-riversova/d-70546/

jaroslava5402
08.06.2015 4 z 5

Je to kresťanská spisovateľka a preto je kniha síce romantická ale veľa sa v nej hovorí o morálnych hodnotách. A Občas aj o Bohu. Je to predovšetkým romantická kniha o nádeji na lepší život v časoch 19 storočia na západe USA. A o tom, že správni chlapi nevymreli . Kto sa dokáže povzniesť nad mravné ponaučenia tomu by sa kniha mohla páčiť. V novom vydaní ju vydalo vydavateľstvo kresťanskej literatúry Kumran na Slovensku. Nové vydanie má krásnu obálku.

knihovnaVP
27.01.2015

Moc jsem si poplakala.....věřící nejsem,ale kniha nádherná!

Katschka
01.07.2014 1 z 5

Kupovala jsem s tím, že vím do čeho jdu, ale spletla jsem se. Romány mám ráda a občas si něco podobného s chutí přečtu, v tomto případě jsem ale sáhla hodně vedle. Knihu jsem pořídila v angličtině protože jsem nevěřila tomu, že by český překlad za něco stál. Bohužel, nechytla mě ani v originále.
Začátek se mi líbil, ale pak už to šlo z kopce.
Už ta skutečnost, že se panic ožení s prostitutkou, kterou absolutně nezná, mi mohla napovědět, že tohle asi nebude to pravé oddechové a ořechové. Nicméně jsem četla dál s tím, že alespoň milostné scény by to třeba mohly zachránit, jenže ani ty se nekonaly.
Přiznám se, že jsem nedočetla, i když jsem se moc snažila, prostě to nešlo.

kleria
14.09.2013

Mám dotaz: Nevíte někdo kde bych sehnala tuto knihu?? :) Moc byste mi pomohli.

Anne Leyyd
27.08.2013 5 z 5

Naprosto úžasná, SRDCERVOUCÍ kniha, která ukazuje, jak má vypadat vztah partnerů, víra, láska, sex, odpuštění a to, že začínat každý den znovu MÁ cenu. Vedle TÉHLE knihy, se všechny „trháky“ ve smyslu 50 odstínů šedi (a jim podobných) můžou jít ZAHRABAT pod zem a rozložit na mikroskopické částice.

Nechci sem přepisovat svou recenzi, takže pokud vás zajímá můj celý názor na tuto knihu, mrkněte se sem ;-)

Monique2f
09.02.2013 5 z 5

Naozaj príjemné čítanie - odporúčam

MarieN
04.11.2012 5 z 5

Nejlepší ,nejskvělejší knížka ,kterou jsem kdy četla!!! Přečetla bych si ji klidně znova :) Moc krásná knížka!!! Na začátku docela smutná,ale pak je vážně krásná!! No nemám slov! :) Doporučuji! Zvlášť lidem,kteří věří v Ježíše Krista. :)