Vykoupená láska

Vykoupená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47810/vykoupena-laska-Xly-47810.png 5 121 35

Hlavní hrdinku Angelu v osmi letech prodal druh její matky do nevěstince a ona přežívá jen díky tomu, že se zatvrdila vůči okolnímu světu. Ze všeho nejvíce nenávidí muže. Pak potká Michaela, který uposlechne vnuknutí, aby se s Angel oženil a miloval ji nekonečnou láskou.

Literatura světová Romány Pro ženy

10.02.2018 4 z 5

Dobře napsaná kniha.

Terka18
28.05.2017 5 z 5

Nádherná kniha,plná romantiky a boží vůle. Řekla bych , že se bude líbit i lidem, kteří nejsou věřící. Já jsem věřící člověk a kniha mi dala opravdu hodně. Krásný konec, není co vytknout.

helenkan
21.03.2017 3 z 5

Romantika s pohádkovým koncem a s trochou náboženství.

Laviii
13.11.2016 5 z 5

Úžasná kniha, samozřejmě Ti, kterým se příčí knihy s křesťanským příběhem, jí z velké části budou hodnotit špatně. Mě neskutečně zaujala a cítím její hloubku a jen se mi potvrzuje, že úžasné příběhy jde stvořit i bez rozmazávání erotických scén. :)

biki
01.02.2016 1 z 5

Naprostý omyl.

lidunka1
26.01.2016 2 z 5

Tak tohle není můj šálek kávy, knihu odkládám.

Mianek
12.01.2016 5 z 5

Nádherná kniha, přečtená jedním dechem. Jsem moc ráda, že je opět možnost si ji koupit. http://www.navrat.cz/vykupujici-laska-francine-riversova/d-70546/

jaroslava5402
08.06.2015 4 z 5

Je to kresťanská spisovateľka a preto je kniha síce romantická ale veľa sa v nej hovorí o morálnych hodnotách. A Občas aj o Bohu. Je to predovšetkým romantická kniha o nádeji na lepší život v časoch 19 storočia na západe USA. A o tom, že správni chlapi nevymreli . Kto sa dokáže povzniesť nad mravné ponaučenia tomu by sa kniha mohla páčiť. V novom vydaní ju vydalo vydavateľstvo kresťanskej literatúry Kumran na Slovensku. Nové vydanie má krásnu obálku.

knihovnaVP
27.01.2015

Moc jsem si poplakala.....věřící nejsem,ale kniha nádherná!

Katschka
01.07.2014 1 z 5

Kupovala jsem s tím, že vím do čeho jdu, ale spletla jsem se. Romány mám ráda a občas si něco podobného s chutí přečtu, v tomto případě jsem ale sáhla hodně vedle. Knihu jsem pořídila v angličtině protože jsem nevěřila tomu, že by český překlad za něco stál. Bohužel, nechytla mě ani v originále.
Začátek se mi líbil, ale pak už to šlo z kopce.
Už ta skutečnost, že se panic ožení s prostitutkou, kterou absolutně nezná, mi mohla napovědět, že tohle asi nebude to pravé oddechové a ořechové. Nicméně jsem četla dál s tím, že alespoň milostné scény by to třeba mohly zachránit, jenže ani ty se nekonaly.
Přiznám se, že jsem nedočetla, i když jsem se moc snažila, prostě to nešlo.

kleria
14.09.2013

Mám dotaz: Nevíte někdo kde bych sehnala tuto knihu?? :) Moc byste mi pomohli.

Anne Leyyd
27.08.2013 5 z 5

Naprosto úžasná, SRDCERVOUCÍ kniha, která ukazuje, jak má vypadat vztah partnerů, víra, láska, sex, odpuštění a to, že začínat každý den znovu MÁ cenu. Vedle TÉHLE knihy, se všechny „trháky“ ve smyslu 50 odstínů šedi (a jim podobných) můžou jít ZAHRABAT pod zem a rozložit na mikroskopické částice.

Nechci sem přepisovat svou recenzi, takže pokud vás zajímá můj celý názor na tuto knihu, mrkněte se sem ;-)

Monique2f
09.02.2013 5 z 5

Naozaj príjemné čítanie - odporúčam

MarieN
04.11.2012 5 z 5

Nejlepší ,nejskvělejší knížka ,kterou jsem kdy četla!!! Přečetla bych si ji klidně znova :) Moc krásná knížka!!! Na začátku docela smutná,ale pak je vážně krásná!! No nemám slov! :) Doporučuji! Zvlášť lidem,kteří věří v Ježíše Krista. :)