Všechno se mění

Všechno se mění https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25291/bmid_vsechno-se-meni-D0d-25291.jpg 4 20 2

Zachary King je miláček štěstěny. Má výborně placenou práci, skvělý byt na Manhattanu, za který nemusí platit, a jeho snoubenka Hope je jednou z těch žen, které většině mužů berou dech. Jak se ale přibližuje den svatby, Zachary se stále častěji přistihuje při myšlenkách na Tamaru, vdovu po svém nejlepším kamarádovi, který zahynul při autonehodě. A jako by toho ještě nebylo dost, po dvacetileté absenci se v Zacharyho životě znovu objeví jeho otec s neodbytnou potřebou napravit vše, co jako rodič zmeškal. Jeho dobře míněné a urputně pronášené rady přivádějí Zacharyho na pokraj šílenství, ale zároveň ho přivedou k poznání, že pokud ve svém životě něco zásadního nezmění, bude mít až do smrti pocit, že mu vše důležité proteklo mezi prsty. Stejně tak se ale může stát, že každá změna, ke které se těžce odhodlá, uvrhne jeho život do totálního chaosu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Everything Changes , 2005

lenkaabooks
18.04.2022 4 z 5

Zachariáš má na první pohled vše, práci, bydlení zdarma, nádhernou snoubenku. Pak se ale objeví dávno ztracený otec který má řešení na každý problém, svoji práci Zachary vlastně nesnáší a snoubenku Hope má sice rád, ale je tu Tamara, vdova po kamarádovi ke které už dlouho cosi cítí. A tak zdánlivě bezstarostný život mladého muže, jeho rodiny a přátel se během pár dnů může několikrát otočit a zamotat a naprosto převrátit.

dada1838
31.03.2013 5 z 5

Četla jsem od tohoto autora Co by kdyby, což se mi líbilo. Tato knížka byla ještě lepší. Napsáno s vtipem a nadhledem.

New York vdovy

Jonathan Tropper
americká, 1970
2010  81%Co by kdyby
2009  83%Všechno se mění
2005  81%Městečko Bush Falls
2008  86%Jak hovořit s vdovcem
2006  78%Plán B

Kniha Všechno se mění je v