Vražda v nemocnici

Vražda v nemocnici https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445623/bmid_vrazda-v-nemocnici-Tyb-445623.jpg 4 17 17

Brandl a Kotrba série

< 3. díl

Násilná smrt primáře dětské chirurgie tentokrát tým kapitána Petra Brandla zavádí do velké pražské nemocnice. Na počátku vyšetřování se zdá, že motivem vraždy je vyřizování rodinných či pracovních sporů, které jsou v dnešní době víceméně obvyklé a nezřídka jsou řešeny i na půdorysu paragrafů trestního zákona. Další vraždy a koneckonců i nezvyklá vražedná zbraň – malorážková sportovní pistole z padesátých let 20. století – však kriminalisty postupně nasměrují do vzdálenější minulosti…... celý text

knihomolka1197
22.02.2021 4 z 5

Docela dobré čtení. Tak jako u jiných detektivek od tohoto autora i tady jsem postrádala více napětí, ale tato je lepší než některé jeho ostatní detektivky.

rafan65
01.02.2021 4 z 5

Pěkná detektivka u které je vrah odhalen až na samotném konci. Četla se slušně a jako odpočinková četba super. Určitě přečtu další knihy tohoto autora.

Dudla
19.01.2021 5 z 5

Velmi čtivá detektivka z nemocničního prostředi, kde téměř do konce netušíte kdo je vrahem, rozuzlení je velmi překvapivé

moničina
17.01.2021 5 z 5

Výborne, s vtipnými momentami, baví ma autorov štýl. Rovnako dobre ako Vrazda na svadbe. Dúfam, že bude v písaní krimi pokračovať.

alnahu
30.10.2020 4 z 5

Čtivá odpočinková detektivka z nemocničního prostředí.Případ vraždy primáře dětské chirurgie vršovické nemocnice zařadili kriminalisté do kategorie komplikované i proto ,že dojde k dalším dvěma vraždám nezvyklou vražednou zbraní .Kapitán Brandl ,aby odhalil vraha musí zapátrat až do daleké minulosti.