Vlčkův sešit špatností

Vlčkův sešit špatností https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23941/vlckuv-sesit-spatnosti-23941.jpg 4 29 29

Vlčkovy příhody potěší a rozezmějí celou rodinu: na svém putování za získáním ODZNAKU ŠPATNOSTI prožije vlče č. 1 spoustu dobrodružství, při nichž se postupně naučí spolehlivě rozlišovat, co je doopravdy dobré a co zlé, tak jak se to odmalička učí každý z nás. Vlček patří mezi ty sympatické hrdiny moderních zvířátkovských příběhů, se kterými cítíme teplo u srdíčka, protože se na něj můžeme spolehnout jako na věrného kamaráda.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Little Wolf´s Book of Badness , 1995

Luky024
11.02.2021 5 z 5

Moje první kniha, kterou jsem v dětství dostal od prarodičů. Rád na ni vzpomínám. Klasická dětská knížka, kterou můžu vřele doporučit.

Gustik5
10.11.2017 4 z 5

Jedna z prvních knih, co jsem jako malý četl. Má dosti originální a napínavý děj, který si určitě získá mnoho dětských čtenářů.

Little_L
05.02.2017 5 z 5

Když mám zpětně říct svou nejoblíbenější dětskou knihu, napadne mě Vlček na prvním místě.
Originální zápletka, "lidští" hrdinové, chytrý humor.

vaclav9214
28.10.2016 5 z 5

jako malý jsem ji četl byla vážně super :)

Lady_Ef
23.08.2012 4 z 5

Když jsem byla malá, tak jsem ji četla několikrát. A přestože si nevzpomenu téměř na nic, tak vím, že jsem z ní byla nadšená.

studentik
11.02.2012 3 z 5

Místami nudné...Mrzí mě to...

Autorovy knížky

Ian Whybrow