Vlčkův sešit špatností

Vlčkovy příhody potěší a rozezmějí celou rodinu: na svém putování za získáním ODZNAKU ŠPATNOSTI prožije vlče č. 1 spoustu dobrodružství, při nichž se postupně naučí spolehlivě rozlišovat, co je doopravdy dobré a co zlé, tak jak se to odmalička učí každý z nás. Vlček patří mezi ty sympatické hrdiny moderních zvířátkovských příběhů, se kterými cítíme teplo u srdíčka, protože se na něj můžeme spolehnout jako na věrného kamaráda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23941/vlckuv-sesit-spatnosti-23941.jpg 4.527
Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Little Wolf´s Book of Badness, 1995

Kniha Vlčkův sešit špatností

Luky024

Moje první kniha, kterou jsem v dětství dostal od prarodičů. Rád na ni vzpomínám. Klasická dětská knížka, kterou můžu vřele doporučit.

Gustik5
10.11.2017

Jedna z prvních knih, co jsem jako malý četl. Má dosti originální a napínavý děj, který si určitě získá mnoho dětských čtenářů.

Little_L
05.02.2017

Když mám zpětně říct svou nejoblíbenější dětskou knihu, napadne mě Vlček na prvním místě.
Originální zápletka, "lidští" hrdinové, chytrý humor.

vaclav9214
28.10.2016

jako malý jsem ji četl byla vážně super :)

Lady_Ef
23.08.2012

Když jsem byla malá, tak jsem ji četla několikrát. A přestože si nevzpomenu téměř na nic, tak vím, že jsem z ní byla nadšená.

studentik
11.02.2012

Místami nudné...Mrzí mě to...