Splynutí

Splynutí https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95723/bmid_splynuti-dv1-95723.jpg 4 507 74

Vlci z Mercy Falls série

< 3. díl

Tehdy… Když Sam potkal Grace, byl vlk a ona dívka. Pak se jim podařilo najít způsob, aby Sam zůstal napořád člověkem, a jejich vzájemná náklonnost přerostla v opravdovou lásku. Teď… Byl by to hezký konec příběhu, jenomže jim ho osud nedopřál. Teď se zase Grace každou chvíli mění ve vlčici a utíká do lesů za smečkou. A na smečku z Mercy Falls číhá skutečné nebezpečí – místní obyvatelé chtějí vlky do jednoho postřílet. Navždy…? Sam by pro Grace udělal cokoli. Dokáže se ale jeden chlapec a jedna dívka postavit nelítostnému světu? Všechno – láska, přátelství i budoucnost – se má rozhodnout v jednom jediném okamžiku, okamžiku života, či smrti, rozloučení, nebo splynutí…... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Forever , 2010

makynka911
26.07.2017 4 z 5

Pro mě byly všechny tři knihy silné, romantické, energické a místy bohužel i smutné. Moc se mi líbily a snad je někdy přečtu znovu :)

Romžiry
10.07.2017 3 z 5

Pro náctileté čtivá romantika. Dobrý námět, pěkně napsané.

KnihomolkD
20.06.2017 3 z 5

Konečně!
Upřimně původně jsem to chtěla hodnotit 2* ale konec to zachránil.
Je tady spousta mínusů. Napřiklad,ufňukaný Sam,najívní Grace a jediní kdo to tam zachránil je Isabel. Její kapitoly mě bavily a Cole?
Ten to taky vůbec nezachraňoval.Každopádně má to své kouzlo a tuhle sérii hodnotím 4/5.

Etule
14.04.2017 1 z 5

Tak závěr této série mohu komentovat jen jediným slovem. Konečně.
Dlouho se mi nestalo, aby mi dočtení knihy trvalo tak dlouho (měsíc, možná i více). Tolik stránek je pro mě většinou jedno až dvoudenní záležitost. Jenže tohle byla tak strašná nuda, že jsem se tím nedokázala prostě prokousat. Ufňukaný Sam tomu rozhodně taky nepomáhal.
Tentokrát to nedokázali zachránit ani vlci a ani Cole, který jako jediný mě udržel u knihy.
Dočetla jsem jen proto, abych věděla, jak to autorka vyřeší.

AKO
31.01.2017 2 z 5

Tato série mě bohužel nezaujala a knih o vlkodlacich, upírech i jiných nadpřirozených bytostech jsem přečetla hodně. Knihy byly pro mě málo zajímavé. Neustale tam omývali dokola to stejné. Příliš depresivní a málo vtipu. Nevím jak vy ale já se ráda u knihy nejen bojím ale i zasměji.

Luciluc
17.02.2016 3 z 5

Pěkné zakončení série. Zpočátku mírně zdlouhavé, ale posledních zhruba sto stran jsem přečetla jedním dechem.. byl tam spád, napětí,nervozita, jak to všechno nakonec dopadne..Hodně mi přirostl k srdci Cole a Isabel a jsem ráda, že to s nimi dopadlo tak, jak to dopadlo (ať nic neprozrazuji). Rodiče Grace opět nezklamali, i v tomto díle mi lezli na nervy, naštěstí jen v jedné kapitole. Závěrem mi chybělo pár informací, které by objasnily několik situací, které se staly, ale i tak jsem s knihou spokojená a jsem ráda, že jsem na tuto trilogii narazila. Sam, Grace, Cole i Isabel mi budou chybět.

vterinka
07.02.2016 5 z 5

Nejlepší kniha ze série. Neskutečně nádherný příběh s dobrým koncem a ty já mám nejraději. :-)

vendy6619
23.01.2016 4 z 5

Nemůžu si na ní udělat názor.. Samovi části mi později přišli docela nudné. Zachraňovalo to tam nejspíš jen Cole a Isabel a jejich vztah - nevztah, který se mi hodně líbil. Za sebe říkám, že nejradši z týhle série mám Váhání :)

Shira27
22.01.2016 5 z 5

Jedním slovem DECHBEROUCÍ! Patří mezi mé nejoblíbenější série. Stejně tak i autorka :)

Noshelfcontrol
27.12.2015 5 z 5

Během čtení Vlků z Mercy Falls mě doprovázel zvláštní pocit a myslím si, že teď svět vnímám docela jinak - jako bych konečně otevřela oči. Opravdu nádherný příběh o lásce a přátelství. První díl mě úplně očaroval a získal si mě hned od samého začátku. Druhý díl už nebyl tak nevinný jako první, už šlo takzvaně "do tuhého" a k Samovi s Grace se přidali i Cole a Isabel. Celou dobu jsem Samovi a Grace strašně fandila ať najdou způsob, jak spolu zůstat i přes věčné proměny, neznalosti vlastního těla, anebo bezcitné lovce. Ve třetím díle se toho hodně vysvětlí a hlavně posledních pár stránek prostě čtete, někdy skoro až bez dechu :-D. Snad žádný konec se neobejde bez nějaké té ztráty, které mi bylo upřímně opravdu líto :-( Ale i tak se mi konec líbil - malé překvapení jako vždy. :-) I když se mi přece jen zdál trochu neuzavřený. Ale no co, aspoň si jej každý domyslí podle svého. Tahle série ve mě něco zanechala a já jen doufám, že si ji někdy znovu přečtu :-)

Luciska13
04.10.2015 4 z 5

U spousty knížek na pokračování mám pocit, že to je tak trochu nastavovaná kaše, ale musím říci, že u této knížky to tak rozhodně nebylo. Nebýt tohoto dílu, tak se toho spoustu ani nedozvíme, protože toho tu bylo docela dost vysvětleného. Ten konec mě naprosto vtáhl do děje a knížku jsem dočetla jedním dechem, ten nečekaný zvrat na konci byl opravdu úžasný. Celá tato série je opravdu úžasná a každému naprosto jednoznačně doporučuji přečíst a to i v případě, že sci-fi, fantasy nebo knížky o upírech a vlkodlacích moc nemusíte, protože věřte mi, že Twilight a Upíří deníky nejsou nic pro mě...

kacii13
08.09.2015 5 z 5

Kniha mě stejně jako předchozí 2 na prosto okouzlila. Trochu jsem se bála konce, ale nakonec to dopadlo nad má očekávání. Knihu hodnotím velmi pozitivně a byl to skvělý závěr celé trilogie.

XenaTaurus
21.04.2015 5 z 5

Tento třetí díl se mi líbil nejvíce, zvlášť závěr byl hodně napínavý a akční. Moc se mi celá trilogie líbila - silný příběh.

vikimi
19.04.2015 5 z 5

I když mi první dva díly přišly mnohem plynulejší a asi i zábavnější, dávám plný počet hvězdiček, protože se autorka skvěle popasovala s celým tématem vlků a i vztahu mezi Grace a Samem, žádné kýčovité: Miluju tě....a podobně. Opravdu tahle knižní série svým zpracováním nezklame.

Edona
06.03.2015 3 z 5

Splynutí bylo zajisté ze všech dílů nejslabší z celé série. Daleko více jsem si oblíbila Isabel a Colea. Naopak vztah Grace a Sama mě nudil, nezaujal...

Marillee
05.02.2015 3 z 5

Nebudu lhát - třetí díl mi dal sakra zabrat ho dočíst! :D Ale i tak se mi ta série líbila, hodnotím první díl nejvyšší známkou, postupně klesám až na průměrné tři hvězdy. :-) Sem tam se to v tomhle díle až moc vleklo přesládlými dialogy, jejichž obsahy se neustále opakovaly, a to mi fakt vadilo.

natalie2171
27.12.2014 4 z 5

Celá série Vlci z Mercy Falls mi po chvíli přirostla k srdci a našla jsem v ní pěknou myšlenku. Upřímně jsem ale čekala trochu vyřešenější konec. Nelituji, že jsem si sérii přečetla :)

Annie G.
12.12.2014

Krásný příběh, který se nezapomíná ♥

Nelly
03.11.2014 5 z 5

Za mne nejlepší z celé série. Cole s Isabel si jistě zaslouží svoji vlastní knihu. Tak snad vyjde i v češtině a máme se na co těšit.

Domča
10.10.2014 5 z 5

To Markett: Cole a Isabel nekončí, autorka napsala knížku Sinner, která je jen o těchle dvou. V ČR zatím není, ale oficiální stránky jsou tady: http://sharpt33th.com/ ;)

vlkodlaci milostné romány pro mládež

Maggie Stiefvater
americká, 1981