Ztracená rodina

Ztracená rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9518/ztracena-rodina-9518.jpg 4 17 2

Vládcové obchodu série

Moderní Američanka Miriam Becksteinová neboli středověká šlechtična Helge Thorold-Hjorth je rozhodnutá předělat si svůj nový životní prostor podle svých představ, po zjištění, že ji její nově nalezená rodina, která je kombinací šlechetných lordů a zločineckých konspirátorů, nehodlá jen tak pustit ze svých spárů, aby se mohla vrátit k poklidnému životu novinářky v Bostonu. Sleduje stopu nájemných vrahů do zcela nového, kvazi-viktoriánského světa, o kterém dosud neměl Klan ve středověkém Gruinmarktu tušení. Právě v něm se skrývají dlouho ztracení příbuzní, kteří jsou zodpovědní za dlouholetou krvavou občanskou válku a následné vražedné sváry. Miriam se v tomto světě, jehož obyvatelé jsou bezmocnými oběťmi krutého policejního režimu, rozhodne vybudovat svou mocenskou základu, díky níž by posléze zlepšila životní úroveň v obou nově objevených dimenzích a ukončila krvavé spory. Pouští se do nebezpečné hry, kde je v sázce její vlastní přežití.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Talpress

The Hidden Family , 2005

Finn69
12.10.2018 1 z 5

Tak tahle série není nic pro mě, docela jsem se nudil a hlavní hrdinka mi byla vyloženě nesympatická. Vlastně tam není ani jedna postava, která by mě nějak zaujala, všechny jsou jaksi jednorozměrné a příběh také nic nového nepřináší.
Škoda že místo šesti dílů Vládců obchodu nevyšlo česky víc dílů Prádelny, Archivy hrůz jsou o tři třídy lepší.

Eneo
02.08.2012 5 z 5

Autor udržuje linii důvěryhodnosti příběhu, i když vůbec nejsme v realitě.

Charles Stross
britská, 1964