Vítěz bere vše

Vítěz bere vše https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87486/vitez-bere-vse.jpg 4 62 7

Svět automobilových závodů i baseballových hřišť. To je život, který znají i Foxy, hrdinka příběhu Vítězství srdce, i Brooke z povídky Pravidla hry. A právě proto, že tento svět tak dobře znají, vědí, že mnohé z toho, co davy naplňuje nadšením, je jen pozlátko na povrchu. A že zachovat si v tomto světě soukromí a zdravý rozum je mnohem těžší, než by se mohlo zdát… Jenže nikdo není ostrov sám pro sebe, takže když to zajiskří mezi Foxy a Lancem, přítelem jejího bratra, automobilového závodníka, a mezi Brooke a slavným baseballistou Parksem, musejí obě svou bezpečnou ulitu opustit. A bojovat o to, o co stojí nejvíce… Neboť jen vítěz bere vše!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Rules of the Game; The Heart´s Victory , 2009

Mruskulka
20.12.2018 4 z 5

Knížka byla pro mě překvapením. Říkám si, paráda, jaký to bere spád, hned na začátku láska jak trám, to se ještě budou dít věci a najednou to skončilo a přišel další příběh. A ten se mi teda nelíbil. Mužská postava mi byla strašně nesympatická a ta Foxy jako puberťačka. Když už přišla s návrhem rozchodu, v duchu jsem se jí omluvila, že není tak hloupá a bum, rozmyslí si to a ještě s ním chce dítě...Příběh spousty žen, které se takhle spálí.

helenkan
27.10.2014 2 z 5

Jsou to dvě povídky ze světa sportu.Mě osobně se víc líbila ta první o baseballu.V druhé povídce se moc do podrobna popisují samotné závody a dějově nic moc.Ráda čtu knížky od Nory Roberts,ale v téhle chybělo trochu toho napětí i akce na které jsem u ní zvyklá.Tahle je opravdu jen oddychové čtení.

mariva
09.10.2014 5 z 5

Od autorky jsem zvyklá na více akční příběhy, plné děje. Tyto dvě povídky byly víc psychologické, ale vždycky, když už se mi zdálo, že se děj začíná táhnout, přišlo nějaké zpestření. Prostě Nora Roberts ví, jak zaujmout.

jitkahav
17.03.2013 2 z 5

Dva velice jednoduché příběhy,žádná zápletka,celkově mě kniha nijak nezaujala.

kika 13
03.03.2013 2 z 5

Opět obsahově dobré,ale prostředí mě nazaujalo.

modranka
21.01.2013 2 z 5

Nechcelo sa mi dať ani tie 2 hviezdičky. Dala som ich preto, že text sa čítal celkom dobre, ale samotné príbehy ma nudili. Možno preto, že išlo o svet reklamy a športu, čo je veľmi otrepaná téma. Ale kto sa chce viac dozvedieť o baseballe či rýchlych autách, možno mu táto kniha sadne.

sabca
01.08.2012 3 z 5

Kniha se skládá ze dvou samostatných příběhů. Je psaná úplně jiným stylem než jsem byla u Nory Roberts zviklá. Nebyla tak nabitá dějem jako její ostatní knihy.

Část díla

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Vítěz bere vše je v