Válečník: Smrti navzdory

Válečník: Smrti navzdory https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358205/bmid_valecnik-smrti-navzdory-8je-358205.jpg 4 20 20

Válečník série

< 2. díl

Černý princ spustil devastující nájezd hluboko do Francie. V reakci na to Francouzi shromáždili armádu, která vysoko přesahuje anglické síly a po letech krvavých bojů je odhodlána vyhnat svého nenáviděného nepřítele ze země . Sir Thomas Blackstone, britský lukostřelec pasován na poli u Kresčaku, si v uplynulých letech vytvořil svou vlastní válečnou družinu. Ví, že Angličanů je málo, jsou unavení a vyčerpaní... ale nic je nezastaví na cestě k jednomu z největších vojenských vítězství. Ale bitevní pole není jen arénou, ve které Blackstone bude muset bojovat o svůj život... i když Poitiers bylo velké vítězství pro Angličany, jeho následky budou pro Blackstona kruté.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Historické romány
Vydáno: , Brána

Master Of War: Defiant unto Death , 2015

nikatus
22.04.2022 odpad!

Přečetl jsem to, ale byla to válka.

tibis
03.08.2021 3 z 5

Pokracovania sa asi uz nedockame, tak budem musiet zacat citat v kindli po ang. Skoda, mohla to byt pekna seria.

Luigi1
23.04.2021 5 z 5

Pomalý rozjezd,děj gradoval.moc pěkné

Francois17
04.06.2018 5 z 5

Do knihy jsem se dost dlouho nemohl začíst. Nakonec to bylo celkem dobré a závěr byl napínavý, ale rozhodně doporučuji číst oba díly bezprostředně po sobě. Čtivosti by to určitě pomohlo.

stoletá válka

David Gilman