Za oponou

Za oponou https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35607/bmid_za-oponou-cBV-35607.jpg 3 7 2

V série

Polly Wyatová nemala v živote ustlané na ružiach. Svetlo sveta uzrela za múrmi obávaného londýnskeho väzenia, na čo jej matku deportovali do odľahlej kolónie. Navyše nepoznala ani svojho otca. Vychovala ju teta, pokým nevyrástla do krásy a tetin chamtivý manžel-krčmár si z nej neurobil slúžku a atraktívnu návnadu, lákajúcu solventných zákazníkov do ríše hriešnych rozkoší, aby ich mohol okradnúť. Takýto osud čakal aj nič netušiaceho lorda Nicholasa Kincaida. Aj on podľahol Pollinmu vábeniu a poslušne vypil uspávací nápoj, na čo ju s vidinou ľúbostných radovánok nasledoval do nastavenej pasce. Lenže Nicholas bol urastený muž, a navyše nevypil nápoj až do dna, takže dokázal útočníkom vzdorovať.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Wist

Venus , 1988

zipporah
09.02.2020 odpad!

ani ja som ju nedočítala, katastrofa aj v hustote slov, lebo keby tá katastrofa bola písaná aspoň megapísmenami ako pilcherovky, prečítam za tri hodinky po ceste a mám oddychovku, ale toto je vymetač času, mozgu, srdca:D

martinkap
30.05.2016 odpad!

Mrzi ma to, s touto knihou som to fakt skusala dvakrat a dalej ako po stranu 50 som sa nedostala... Sklamana som bola z celej serie, najma z hlavnych predstaviteliek, ktore su naivne a tvrdohlave ako male deti, a svojim konanim ma strasne rozculovali. Hlavni muzski predstavitelia ma vytacali najma tym, ako chcu svoje "vyvolene" zmenit (hlavne v Amazonke).

Kniha Za oponou je v