Prvák

Prvák https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123309/prvak-123309.jpg 3 152 38

Upírská střední série

Po prvním dni na nové střední škole Vlada Drakuly Cody Elliot zjišťuje, že není vše, jak by mělo být. Ostatní spolužáci jsou nadpřirozeně silní, vyhýbají se slunečnímu světlu a neustále si objednávají krev z místní krevní banky. A když mu nový kamarád ukáže své tesáky, Cody nepotřebuje vědět víc – tyhle děti jsou upíři! Zatímco se Cody snaží zapadnout do této tajuplné komunity a s některými spolužáky se spřátelit, naruší odvěkou izolaci panující mezi lidmi a upíry. Následky – některé vážné, jiné vážně vtipné – na sebe nenechají dlouho čekat.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

Vampire High , 2009

Beni
03.08.2014 3 z 5

Oddechové čtení, které mě sice nenadchlo, ale také neurazilo. Prostě kniha na zamračenou neděli, když nechcete moc přemýšlet.

dominika25
01.06.2014 4 z 5

Oddechová, vtipná knížka, když nevíte co s odpolednem.

martina321
19.04.2014 3 z 5

Oddechová, vtipná kniha, spíše pro méně náročné čtenáře...Další díl si však už v plánu přečíst nemám :)

Apathe
09.10.2013 5 z 5

Kniha je velice oddechová. Čte se velice dobře, můžu jen doporučit.

Kaka.cs
05.10.2013 3 z 5

Příjemná oddechovka, v níž není žádná dramatická a spletitá zápletka. Skvělé oddychové čtení.

vlkove
30.08.2013 2 z 5

Kniha je pro mladší čtenáře okolo 9-13 let, pro starší čtenáře vzkaz: takhle kniha se musí brát s nadhledem. Jinak příběh nic moc je to taková moderní nereálná pohádka.

Sydney Rose
28.08.2013 5 z 5

Velice poutává :) už se těším na další díl.

Adele02
03.07.2013 5 z 5

Tak tohle bylo bombastický, tak moc jsem se u knížky snad ještě nenachlámala xDD

Adele02
02.07.2013 5 z 5

Jsem teprve na začátku a už se chechtám tak nahlas, až si říkám, co si asi myslí sousedi :))

Lerny
17.06.2013

Trochu moc pohodový, nejspíš to nevyhovovalo až tak mému věku (13). Četlo se to moc rychle a tak mě to připravilo o nebezpečí a zamilované scény.

bara8686
29.04.2013 3 z 5

kniha se četla jednoduše a rychle, záležitost na jedno odpoledne, neurazí a ni nenadchne, začalo se dít pořádně něco až posledních 20 stránek, nevím jestli si přečtu další díl , to ještě uvidím

Posli
10.03.2013 3 z 5

Jsou to takový jiní upíři. Kniha je psána odlehčeným stylem a jsou v ní i náznaky humoru, který sice nemá až tolik do sebe, ale této knize rozhodně neškodí. Čekala jsem, že to bude nějaká blbost, ale byla jsem příjemně překvapena. Nic takového, obyčejná oddechová knížka.

paloma
25.01.2013 3 z 5

Kniha se mi líbila. Trochu dětské, ale čtivé. Sympatická hlavní postava.

Kate.S
13.01.2013 3 z 5

Mně se to líbilo. V jistém ohledu je to jiné než ostatní upíří ságy. Hodně jsem váhala, ale jsem ráda, že jsem to zkusila.
Příběh není nijak složitý a tím pádem se čte velice svižně. Celý příběh je takový oddechový. Prvák předčil mé očekávání, jelikož jsem čekala opravdový nesmysl, kterých je, v dnešní době na téma upíři, spousty. Kniha by neměla urazit, protože obsahuje pár zajímavých nápadů a momentů. Jsem zvědavá, co přinese druhý díl.

Dandulka
13.10.2012 4 z 5

Po přečtení předchozích názorů jsem byla připravená na to, že tahle kniha nebude nic moc, ale nebylo to tak strašné.Teď ještě, co přinese druhý díl.

ciniminisek
29.07.2012 3 z 5

Knížka se mi líbila,určitě si druhý díl přečtu.Zase trošku změna,upíři měnící se ve vlky.Bylo to pěkný a v určitých chvílích i vtipný.Dávám starou, dobrou,střední cestu.

nikkifinn
25.07.2012 2 z 5

Je to za mnou, uf.... jedině ten vlk Charon stál za tu hvězdičku navíc, to bylo prostě velmi, velmi slabé! Druhák nechci ani vidět!

Lenny33
14.07.2012

Největší problém této knihy je, že je určená pro děti(mládež), tak mezi 9 - 14 rokem a přitom v mnoha knihovnách a knihkupectví je zařazena mezi knihami pro dospělé - a někde dokonce i mezi horory. Ironické. Kde se asi stala chyba? Nemohu tety objektivně hodnotit, protože i já jsem se nechala napálit - zarazila mě obálka originálu a přišlo mi to divné, ale holt popisek mě zaujal. :D Musím uznat, že být dítětem, tak tuto knihu zbožňuji a tedy ji i všem mladším 14 let doporučuji. Ovšem ani se nedivím, že ostatní tuto knihu považují za brak. Kniha určena pro děti a mládež dospělé asi moc nezaujme, ale musím uznat, že i já se občas zasmála. Jak jsem již psala nebudu hodnotit, to přenechám mladším. :)

upíři

Douglas Rees