Pán hrůzovlády

Pán hrůzovlády https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225368/bmid_upiri-z-morganville-pan-hruzovlady-4U2-225368.jpg 4 67 6

Upíři z Morganville série

V univerzitním městě Morganville v Texasu žili upíři a lidé v relativní harmonii bez krveprolití... až do příjezdu Bishopa, vyššího upíra, jenž vyhrožuje rozbitím křehkého příměří a jehož vinou opět získá pojem upír svůj hrůzný význam. Bishop však není jedinou hrozbou... Divoká tmavá oblaka slibují bouři ničivých rozměrů. A zatímco se studentka Claire Danversová a její kamarádi připravují bránit Morganville proti přirozeným i nepřirozeným elementům, stane se, co nikdo nečekal: morganvillští upíři se začnou jeden po druhém ztrácet. A Claire musí přijít na to proč. Odpověď ji však může zahnat do spárů Bishopa... nebo smrti.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Brokilon

Lord Of Misrule , 2008

AKO
12.03.2017 4 z 5

Pátý díl se úseky hrozně táhl ale konec byl fantastický. Dost mě překvapil a celkově hodnotím 5.dil velmi pozitivně. Bylo zde mnoho zvratů, které jsem vůbec nečekala. Už se těším na další díl.

Sarfias
09.09.2016 5 z 5

Sice takto kniha nepatří k nijak náročnému čtení, ale příběh a spousta napínavých událostí a zvratů nedělá jen z této knihy, ale doposud z celé série velmi povedenou četbu.

Raven11
26.07.2016 3 z 5

Pěkně se nám to vyvrbilo, no šup šup na další díl. :)

nikol1324
08.11.2015

skvělá

Dandulka
26.10.2015 5 z 5

Celá kniha měla rychlý spád, ale konec byl překvapivý, čekala bych cokoliv, ale takový obrat opravdu ne! už aby byla venku poslední kniha, snad se to všechno nějak rozmotá!

katka3214
15.07.2015 4 z 5

Celá série se mi četla velice lehce, ani jsem to nečekala a mrzí mě, že ještě nevyšel poslední díl :)) Můžu jen doporučit!

upíři napětí

Rachel Caine (p)