Ultimate Spider-Man a spol. 10

Ultimate Spider-Man a spol. 10
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210229/bmid_ultimate-spider-man-a-spol-10-210229.jpg 4 17 17

Ultimate Spider-man série

Ultimate Spider-Man a spol. série

10. díl

Ultimate Spider-Man: Dvojitá porce (5. a 6. díl) Atomová elektrárna není to nejlepší místo k zápasu se zbrusu novým superpadouchem. Jenže, co dělat, když si to doktor Octopus namířil přímo tam? Navíc Spider-Man pomalu zjišťuje, že se z něj asi nestane nejpopulárnější superhrdina světa. Jde po něm policie i novináři... a teď se po jeho stopě vydává lovec Kraven. Ultimate X-Men: Návrat do Projektu X (6. díl)/ Gambit (1. díl) X-Meni jsou stále v zajetí a zdá se, že Wolverinovi jeho záchranná operace těžce nevyšla. Jenže ještě není všem dnům konec. Dochází k finálnímu střetnutí, ve kterém se nebudou brát zajatci. A abyste mohli trochu rozmrznout a vzpamatovat se, tak je tu malý odskok do New Yorku, kde se objevuje nová postava. Kouzelník, podvodník... a taky trochu mutant... Gambit.... celý text

Delphín
08.12.2020 5 z 5

Spider-Man: Mně se zdá, že v této sérii má Bendis a jeho tým problém s fight scénami. Jsou takové křečovité, nezáživné. Čím si to ale Bendis kompenzuje je ale scénář a práce s postavama. Ta je konkrétně v tomto čísle naprosto fenomenální. Charakter každé postavy je vskutku ojedinělý, ač Doc Ocka moc nevidíme v boji, užijeme si ho zde dostatek. Celý komiks provází řada výborných monologů. Spider-Mana si nelze vynachválit, fakt jsem si ho užil
Finále X-Menů bylo opravdu dost fajn. Ke hvězdám musím vyzdvihnout příběh Gambit. Ten mě opravdu dostal a skvěle nalákal na další díl!

jh666
26.06.2014 5 z 5

Opět super, Spidey a X-meni jsou prostě boží, a i Gambit se dost líbil.

Autoři knihy

Mark Millar