Hrob mé sestry

Hrob mé sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285870/bmid_hrob-me-sestry-kqK-285870.jpg 4 451 146

Tracy Crosswhiteová série

Tracy Crosswhiteová, detektiv seattleské policie, strávila dvacet let v pochybnostech a otázkách, co se doopravdy stalo s její sestrou Sarah. Opravdu ji znásilnil a poté zabil Edmund House, recidivista žijící ve stejném městě, který byl za tento zločin odsouzen? Tělo se ale nikdy nenašlo. Co když vše bylo ještě jinak? Případ byl sice uzavřen již před lety, Tracy se ale s výsledky vyšetřování nikdy nesmířila. V Housovu vinu prostě nevěří. K zásadnímu obratu dochází v okamžiku, kdy je nalezeno tělo Sarah. Tracy je odhodlaná odhalit pravdu stůj co stůj, ale temná a dlouho utajovaná tajemství, která vyplouvají na povrch, Tracy vystavují smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Jota

My Sister's Grave , 2014

pavla67
01.12.2020 5 z 5

Knizka se mi velmi libila, napinave od zacatku az do konce.Skoda,ze je jenom jedna knizka od toho spisovatele v cestine.Vim, ze s Trecy napsal 5 knizek.

judith141
19.11.2020 5 z 5

Ze začátku jsem přečetla pár stránek, nebyl čas na čtení. Ale pak jsem tuhle knížku prolítla za dva večery! Doufám, že spisovatel nezůstane jen u téhle jediné a bude pokračovat:-)

iveta61
01.10.2020 5 z 5

Přečetla jsem "jedním dechem". Za mě pěkná, čtivá detektivka.

Aymira
27.09.2020 4 z 5

Poslední dobou mívám štěstí na knihy odehrávající se v nějakém zapadákově ve státě Washington. Zde jsou náhodou objeveny lidské ostatky patřící před dvaceti lety ztracené sestře detektivky ze Seattlu. Ačkoliv ve vězení sedí pachatel, který se tehdy k činu přiznal, ona přesto po celou tu dobu nepřestala pátrat po skutečném vrahovi své milované sestry. Rozpadl se jí díky tomu osobní život a nyní se vrací do místa svého dospívání, kde se setkává se známými lidmi a snaží se dobrat pravdy.

Velmi záhy je v knize naznačeno, že ne vše před oněmi dvaceti lety probíhalo dle pravidel. Já jako čtenář jsem díky tomu začala mít určitá podezření, ale nakonec jsem byla opět přelstěna. V ději se vyskytují retrospektivní kapitoly, které nám odhalují, jak to právě před oněmi dvaceti lety probíhalo. Zároveň je možné zažít zajímavý vhled do americké soudní síně - poté jsem čekala, že proces bude pokračovat, ale místo toho nabral děj na obrátkách a vše zakončila velká sněhová bouře... Kniha je nejen skvělým thrillerem, ale současně nutí čtenáře zamyslet se nad tím, zda je hledání spravedlnosti vždy tou nejlepší cestou.

koki.veru
06.08.2020 5 z 5

Nádherná knížka. Velice napínavý a silný příběh. Měla jsem i slzy na krajíčku. Víc takových knih.

Ulrika
03.08.2020 5 z 5

Naprostá pecka až do samého konce napínavé a konec mě dojal. Moje první kniha od R. Dugoniho a určitě nebude poslední ????

MarkétaI.
16.07.2020 5 z 5

Tracy nevěří, že Edmund zavraždil její sestru a trvá dvacet let než se případ posune dál..
Postupně mě kniha vtáhla do děje a já si říkala, jestli nastane nějaký nečekaný zvrat na konci. A ono to na konci opravdu nebylo úplně tak, jak jsem si myslela.
Kniha je zajímavá, čtivá a napínavá detektivka.

petrarka72
19.04.2020 5 z 5

Poutavě napsaný thriller s těžko odhadnutelným vývojem. A také zpráva o (nejen) sesterské lásce, dvojznačnosti dobrých úmyslů a podhoubí malých měst, které nemusí být vždy prohnilé.

Misute603
18.12.2019 5 z 5

moc vydařená kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Pachatele jsem tentokrát vůbec neuhadla.Za mě super triller????????

Awča
22.11.2019 3 z 5

Zpočátku jsem tápala ve jménech a ani styl psaní mě neoslovil, možná to bylo kostrbatým překladem. Ale příběh byl zajímavý, byla jsem velmi zvědavá na rozuzlení, které mě opravdu překvapilo. Jako oddychovka na dovolenou, případně na 2 zimní večery, ideální.

Kerberos
01.11.2019 4 z 5

Celkem průměrná detektivka s překvapivým koncem.

ZuK1
28.10.2019 5 z 5

Tahle knížka mě bavila od první do poslední stránky a její čtení jsem si opravdu užívala ... velmi příjemná oddychovka, díky níž mi jedna delší cesta uběhla jako voda.

AlenaF
10.10.2019 5 z 5

Dobrá oddechovka, doporučuji.

Janaves
22.09.2019 4 z 5

Hezký příběh, chvílemi jsem se přemáhala, abych nebrečela. Ze závěru jsem byla překvapená.

Bustedka
19.09.2019 4 z 5

Taková ta klasická oddechovka. Nenadchne, neurazí.
Za mě ale plus, že je poměrně reálně ukázáno, jak může ztráta blízké osoby zacloumat vaším dalším životem

Schamila
28.08.2019 4 z 5

No - já bych ho pustila taky, a jak to dopadlo - děs, tak takový konec bych nečekala, dobrýýý - dalo se ….

Ticiana
16.08.2019 4 z 5

Kniha je podle mne spis takovej detektivni a pravnicky roman. Jen poslednich asi 100 stran je to thriller.
Od zacatku jsem vedela, ze kdo to ma na svedomi, jen jsem nechapala pricinu. Je to dobre napsany, i kdyz proces mi prisel z casti nudny. Ale je to podle mne takova oddechovka.

Bar16
23.07.2019 4 z 5

Začátek byl trošku táhlejší, i když se střídaly pasáže minulosti a současnosti a ty mě spíše častěji nutí do čtení, ale zhruba od půlky se příběh skvěle rozjel a takhle dojel až do konce. Jen je opravdu škoda, že je to zatím jediná autorova kniha, která vyšla u nás.

anet1128
14.07.2019 5 z 5

Kniha zajímavá až do konce! Konec byl napínavý a zápletka dobře promyšlená. Doporučuji

BlackFun
13.07.2019 5 z 5

Naprosto fantastický příběh! Skvělý závěr! Jsem nadšená a dojatá. A hned jdu vyhledat další knihy od autora :).

tajemství

Robert Dugoni
americká, 1961
2023  86%Její poslední výdech
2022  83%Hrob mé sestry
2023  87%Rudí jezdci
2024  92%Dívka v pasti

Kniha Hrob mé sestry je v