Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479850/bmid_tlapkova-patrola-pohadky-pro-vsechn-Ywq-479850.jpg 4 17 7

Chtěli byste zažít spoustu dobrodružství plných zábavy a týmové spolupráce? Stačí štěknout o pomoc a odvážné tlapky už se ženou! Tentokrát vás oblíbení hrdinové vezmou do jurského světa za dinosaury, čeká je dobrodružství s mimozemšťánkem, záchrana školního autobusu a příprava oslavy narozenin. Ponořte se do napínavých příběhů a prožijte báječné chvíle s Tlapkovou patrolou.... celý text

dancadragneel
26.04.2024 5 z 5

Tlapková patrola je u nás jistota a tahle knížka je za mě zatím nejlepší. Jsou tu krásné ilustrace, překrásně napsané příběhy, které nejsou ani nijak krátké ani nijak dlouhé. Naše děti si knihu zamilovali, stejně jako já. Za mě super volba...

Argony
04.04.2024 3 z 5

Docela hezké ilustrace. Akorát kniha se vůbec nehodí pro začínající čtenáře - spousta krkolomných slov a cizích jmen. Na předčítání to jde, s tím, že předčítající zkracuje nebo vynechává jména např. jen starostka místo starostka Goodwayová. Je to populární, děti to chtějí číst, což je dobře. Na druhou stranu existuje spousta lepších knih.

Marketplace
26.12.2023 5 z 5

Spousta pěkných obrázků, hezké příběhy a hlavně tlapky :-)

deedulka
11.08.2023 5 z 5

Koupila jsem pro čtyřletou dceru, která má teď období Tlapek a byla nadšená. Hezké příběhy, krásné ilustrace a textu tak akorát. Čteme přes den i před spaním. :-) Určitě doporučuji všem milovníkům Tlapkové patroly.

Sablu
07.08.2023 5 z 5

Dětem se kniha moc líbila. Příběhy dlouhé tak akorát, krásné ilustrace. Čtení jsme si před spaním užili.

Cassidy.L
21.06.2022 5 z 5

Naše princezna Tlapkovou patrolu miluje od malinka. Žijeme s ní každý den a pohádkovou knihu musíme nosit všude s sebou. Příběhy jsou milé, nenásilné a pro děti zajímavé.

zimolka
03.02.2022 5 z 5

Teď u nás tlapková patrola frčí ve velkém, takže dcerka je z knihy nadšená.