Terapie masem

Terapie masem https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476383/bmid_terapie-masem-gf0-476383.jpg 4 52 10

Albrecht Smuten, autor komiksových stripů Pac & Pussy, přichází s novým brutálním komiksem Terapie masem, který rozhodně není pro děti, není ani pro dospělé se slabší povahou. Připravte se na krev, střeva, párky a další masné výrobky, to vše zabalené v netradiční vizuální kombinaci cartroonu a noirové estetiky.

notorix
17.10.2023 5 z 5

Naprosto skvělá knížečka, kterou člověk přečte jedním dechem a rád se k ní vrací. Černější humor, aby člověk pohledal.

lassse
14.07.2022 4 z 5

Hodně dobré a drsné. Za mě je nejlepší vtip s myslivcem :)

Criosphinxx
31.01.2022 3 z 5

Obrázky byly super, neříkám nic! Ovšem ten humor byl tak předvídatelný a tak hrozně ohraný, že jsem se zasmál tak jednou či dvakrát. Mona Schíza byla super, tu si vybavuji stále!:D Ale to je tak vše... 3 hvězdy a letí dál.

kure91
18.12.2021 5 z 5

Jo, tohle je přesně ten typ humoru, co můžu. Nejedná se o čistě černý humor, byť ten je často zastoupen v míře hojné tak, že by se ta plantáž bavlny sklidila hodně rychle, ale autor si dost pohrává se slovními hříčkami, dvojími významy slov a podobně. No a detektiv Fisting to má těžké :) Rozhodně lze doporučit.

iceVS
07.12.2021 5 z 5

Aktuálně to vidím na tu úplně nejlepší terapii :-D

Morbidus
28.09.2021 5 z 5

Tady jsem se fakt solidně bavil. A to i přesto, že většinu obsahu jsem znal již z FB. Když po tom jednou za čas sáhnete, tyhle vražedné pointy vás opět a znovu rozsekají. Má to prostě říz.
Nevýhodou je délka - fakt to přečtete během několika posezení na záchodě. V době kdy toto píšu je nevýhodou i (výše zmíněná) znalost komiksů z internetu; ale při představě že to vezmu do ruky za takových deset let (kdo ví) se mi to náramně zamlouvá. A jasně, lidi bez smyslu pro vtip tohle nechá chladnými...
...nicméně milovníci černého humoru je pak rádi pohřbí. :)

teratera
22.09.2021 5 z 5

Nejlepší!!!!!!!! Miluju Pac a Pussy a Terapie masem si hraje s češtinou dál a víc. Ať žijí synonymní alkoholici!! :D

Corso
28.07.2021 3 z 5

Kym Pac a Pussy ma nedokazalo rozosmiat, pretoze mam dojem, ze sa to len tvari ako existecialny nihilizmus, Terapie masem je fakt lepsie vypointovana kazda stranka. Trosku ako by iny level, iny zaner. Len je to tenke a prejdete za 15 minut. :) Ale...lepsie ako P&P. V tomto by Smuten mohol pokracovat. A aj grafike sa viac povenoval.

Zlord Antiježíš
23.07.2021 5 z 5

Tek tenhle humor by mohl sbírat bavlnu!

petrarka72
19.07.2021 5 z 5

Černobílá kresba, humor hluboký a temný jako turecký kafe s Baileys, detektiv Fisting, šerif Swingers, Divokej Západ na plný oprátky a maso, maso, maso! A najdou se i kočičky...

Albrecht Smuten
česká, 1984