Všechno, nebo nic

Všechno, nebo nic https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78365/vsechno-nebo-nic-78365.jpg 4 15 1

Team X-treme série

Team X-treme se seznámí s klukem, který očividně ztratil paměť. Naštěstí si pamatuje alespoň své jméno: Kyle Connor. Tým dostává nabídku, aby mu pomohl vypátrat jeho minulost, a odhalí přitom strašlivé tajemství. Opravdu mají Kyle a Bata Clava, proslulý nájemný vrah, něco společného? Team X-treme = Action + Power Mladí tajní agenti bojují za pravdu a spravedlnost!... celý text

cosmot0780
17.04.2023 5 z 5

Kniha obsahuje hodně dobrých dobrodružných, akčních, záhadných a naučných částí. Naučná je tím, že mě ukázala, jak řešit problémy v malém časovém úseku. Také mě poskytla základní slova v cizích jazycích, která se mi opravdu moc líbila.
Kniha je plná dobrodružství. Při čtení stránek knížky, vás hned zaujme v první kapitole, ve které se hlavní postava Kyle vzbudí uprostřed italských hor.
Po té si Kyle sestaví tým lidí, který měl stejné potíže jako on. Také se vyskytli uprostřed ničeho někde v Itálii. Žádný z nich si nemohl na nic vzpomenout. Jejich úkol byl ukrást informační materiály, které se nacházely na USB kartě zdejšího italského mafiána.
Knížka mě velmi pobavila a zaujmula. Jen délka obsahu mi přišla příliš krátká. Já bych uvítal více stran. Knihu doporučuji lidem, kteří mají rádi záhadný a dobrodružný příběh s hlavolamy.
Osobně ji spíše doporučil klukům.
Knihu hodnotím jako velmi dobrou.

Michael Peinkofer
německá, 1969
2008  81%Plamen z Faru
2008  75%Návrat orků
2018  74%Vítr a pravda
2009  75%Přísaha orků
2014  91%Kniha z Askalonu

Kniha Všechno, nebo nic je v