Tatérka

Tatérka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386208/bmid_taterka-Nuw-386208.jpg 4 1317 1317

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Plus

The Tattoo Thief , 2018

MiroslavKutík
02.11.2018 5 z 5

Máme tu další skvělou knihu s originálním prostředí. Moc se mi kniha líbila, četla se úplně sama.

Jsem zvedáv jak série (další knihy autorky) budou pokračovat a kdo se obejít v dalších dílech Marní nebo Francis?.
Knihu doporučuji k přečtení opravdu to stojí za to.

mikika
01.11.2018 4 z 5

kdyby kniha neměla zajímavé prostředí a ještě zajímavější ústřední pár, zaváněla by průměrem. takhle solidní práce...

loskatos
01.11.2018 3 z 5

Celkem čtivě napsané. Některé vztahy a jejich neustálé změny (inspektor - kolega, inspektor - Marni) mě rozčilovaly. Za 3 * a pokračování, bude-li, si přečtu.

MV111
01.11.2018 3 z 5

Čte se rychle, i když "ostře řezané zatáčky", nepříjemný šéf policie, rivalita mezi kolegy a další jsou, myslím, úplně zbytečná klišé. Na druhou stranu, už dlouho jsem neměla u knížky mobil, abych si našla všechny druhy tetování, o kterých se píše :-)

radus
30.10.2018 4 z 5

Tak nějak nemám tetování ráda, nijak zvlášť mi ani nebyla sympatická hlavní hrdinka, ale přitom jako celek byla knížka zajímavá a nešlo se od ní odtrhnout. Ale co ty dopisy od Paula? O tom jsme se nedozvěděli nic, ale možná to byl autorčin záměr a něco si schovala na další pokračování..

JustWomen
30.10.2018 4 z 5

Tatérka, zloděj tetování, sběratel kůží, dobré téma čtivě napsané. Jen ty vztahy uvnitř policie bych nechtěla zažít, protože Jak může fungovat vyšetřování s šéfem jako je Bradshaw? Opravdu mi nesedělo jen pár drobností, jako třeba to, že když chce někdo odejít bez zaplacení nebo si půjčí auto k únosu, zapíše se pod pravým jménem a adresou.

Luca287
29.10.2018 5 z 5

super, napínavé..četlo se samo...

Crozz
28.10.2018 5 z 5

Knížka je přesně ten typ kterej mám rád, dobře napsaná, tak, že se čte sama, snad mnou nejrychleji přečtená kniha v životě.

aisha01
26.10.2018 5 z 5

Čtivé, napínavé, příjemné čtení. Nic složitého na přemýšlení. Trošku víc moderně pojaté, asi bych se nepouštěla v detektivce do určitých vztahových linií. Ale pokud ještě autorka něco napíše, ráda si od ní přečtu další knihu.

Shamm
25.10.2018 4 z 5

Knihu jsem precetla za 3 dny, doslova jsem ji zhltla, ale byla to prvni kniha tohoto zanru a od "noveho" spisovatele, ctu spise stare romany, ale teda napinava jak blazen, zaver paradni, necekany, uplne mi busilo srdce. Me se to opravdu moc libilo, kdo ma rad detektivni moderni pribehy, doporucuji..

peaker
22.10.2018 5 z 5

Vynikající, čtivé a neokoukané prostředí.

konicekbily
21.10.2018 4 z 5

Příjemně se četla, nevšední zápletka z okruhu lidí zabývajících se tetování, rychle ubíhající děj, možná zbytečně přehnané vyvrcholení, tak bych viděl hlavní dojmy ze čtení této novinky. Nenudil jsem se, velice dobrá oddechovka.

MichaELABush
20.10.2018 4 z 5

Oddechové nenáročné čtení plné napětí ..rychle mi stránky plynuly a přišlo mi zajímavé vyprávění z pohledu vraha.

game
20.10.2018 2 z 5

Vzhľadom na nie veľmi prefláknutú tému to mohla byť veľmi dobrá krimi, ale žiaľ nebola. Nedotiahnuté veci, nedopovedané veci, utekanie z nemocnice po takmer zabití a zároveň prevádzanie akčných kúskov úplne nereálne, pán x sa dal tušiť dávno pred koncom, čo mne neprekáža, nikdy nekutám dopredu, kto je hlavní padouch, ale najhroznejšie je, že knihu som prečítala pred týždňom, a celé minúty mi trvalo, kým som prišla na to, kto vlastne ešte okrem tatérky v tej knihe vystupuje a kto probůh tam bol ten zlý, a že prečo, na to som nedošla. a ani na to nie som už zvedavá.
Škoda knihy. Dobrá téma, nedotiahnuté postavy, nedotiahnuté charaktery, situácie, nedopečené... podobných je na krimitrhu odjakživa do tucta dvanásť.
Prečítať sa dalo, ale to je tak všetko: prečítať za pár hodín, zabudnúť, ísť ďalej.

sharina
17.10.2018 4 z 5

Velice čtivá kniha a to s neotřelým tématem o komunitě tetovaných, na které opravdu ne každý člověk kouká s pochopením či zálibou. Jinak to byla poměrně průměrná kniha s očekáváným koncem, s trochou romantiky.

eva3695
16.10.2018 5 z 5

Jeden z nejděsivějších případů, které jsem letos četla. Tento případ inspektora Sullivena a tatérky Marni mě velmi chytl. Od první stránky jsem se nemohla odtrhnout, ale poslední kapitoly jsem vyloženě hltala. Prostě takhle to bylo skvělý. Moje příčky v oblasti krimi/thriller jsou velmi vysoko.

okeey
16.10.2018 5 z 5

Detektivek, thrilerů je všude plno, dost často se mi stává, že je děj dost předvídatelný. Ale u této knihy je opak pravdou, nejen, že má originální námět, ale také druhou polovinu knihy jsem ,,hltala s otevřenou pusou". Dost se mi to líbilo, mimo jiné i proto, že jsem také součástí komunity potetovaných lidí.

lachtan77
12.10.2018 5 z 5

SAKRA!! po přečtení téhle knihy budu chodit v roláku i v létě. Pro mne až moc reálný příběh, když vidím některý lidi jak na tetování čumí. Plně se stotožňuji s Marni a její komunitou. Fakt se mi to skvěle četlo.Dal bych klidně i sedm hvězd

TeaPeter
09.10.2018 4 z 5

Velmi zajímavá kniha a exkurze do specifické subkultury dnešního světa. Byl jsem příjemně překvapen jiností knihy ve srovnání s tím, co běžné vychází. Dokonalá nebyla, ale rozhodně potěšila.

hs777
09.10.2018 4 z 5

Originální komunita a nechutně zvrácený způsob vraždění - proto se Tatérka čte tak dobře a svižně. Jinak ničím jiným ze širokého průměru nevyčnívá. Nestává se mi často, že můj tip na pachatele vyjde, ale tady jsem se poměrně brzy trefila. Prostě takové jednodušší, přímočaré a očekávané - ale i takové knihy si ráda přečtu.