Tatérka

Tatérka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386208/bmid_taterka-Nuw-386208.jpg 4 1317 1317

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Plus

The Tattoo Thief , 2018

simona5843
05.02.2019 4 z 5

Prvá polovica knihy bol boj a niektoré miesta ma trochu nudili.To večne hádanie medzi detektívmi Rorym a Francesom mi začínalo liezť na nervy ,boli ako dvaja chlapci na pieskovisku.Potom to už bolo fajn a knihu som nepustila dovtedy kým som neprišla na záver.Prostredie do ktorého autorka príbeh vsadila sa mi veľmi páčilo. Nemám vlastné tetovanie,kvôli zdravotnému problému ale keby môžem tak si jedno určite dám.Dúfam že u nás vyjde aj ďalšia kniha od Alison a tie nechutné scény (pre niektorých nemusí byť príjemné opisovanie sťahovania ľudskej kože z tela) tak to mi vôbec nevadilo :D

Mike99
02.02.2019 5 z 5

Na to, že to byla prvotina, super detektivka / thriller. Šikovně strukturováno, pro nás nepotetované zajímavé prostředí, autorka jednoznačně ví, o čem píše. Napínavé, místy naturalistické. Sympatičtí hlavní hrdinové. Už se těším na pokračování Otrávený inkoust.

lupo
02.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha a děj. Mohu jen doporučit. Už se se těším na další knihy.

Veronika2017
01.02.2019 4 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Velmi čtivá. Doufám, že se s hlavními hrdiny opět brzy potkáme..

Soda14
30.01.2019 4 z 5

No, s knihou jsem spokojen. Krásně čtivé krátké kapitoli. Odsejpalo to. Četlo se to skvěle. Za dva dny mám knihu přelouskanou. Postavy mi jsou sympatické. Na to, že je to debut je to určitě čtivé :)

Nikkaa
30.01.2019 4 z 5

Za mě výborná kniha, četla se lehce,občas děsivě mrazivé alespoň pro mě by nebylo příjemné kdy mi odrezaly kerku..a ještě k tomu nějaký posahany úchyl co by si ji vystavil, doporučuji

PaniJani
28.01.2019 4 z 5

Je to autorčin debut a místy je lehce poznat, že autorka ještě není tolik vypsaná. Ale (!) na to, že je to debut, tak je povedený. Příběh má vše, co současné thrillery mají. Detektivové mi moc sympatičtí nebyli,ale o tom to není. Lepší průměr.

Ahmose
27.01.2019 5 z 5

Triler nie je žáner, ktorý čítam bežne ! Po všetkých tých fantasy, historických a svetovej klasike som dostal chuť na niečo súčasné a táto kniha ma zaujala svojou obálkou. Očakával som napätie, strach, krv, zaujímavé prostredie, neobvyklú tému a sympatické postavy. Táto kniha presne toto všetko má, čiže za mňa maximálna spokonosť. Odporúčam !!!

Peslik
24.01.2019 4 z 5

Další kniha do sbírky, která se opravdu povedla. Franka i Marni jsem si oblíbila a jestli bude nějaké pokračování, určitě si jej nenechám ujít.
Doporučuji.

Kerberos
24.01.2019 4 z 5

Zase jednou kniha,kterou jsem přečetla jedním dechem a nezastavila mě ani pozdní hodina.Jen jsem asi měla příliš živé představy a při některých pasážích mi nebylo úplně dobře od žaludku.

booklaboratory
22.01.2019 4 z 5

Tato kniha bola prijemnym osviezenim a prekvapenim. Pomerne netradicny namet sa podarilo autorke velmi putavo spracovat. Ako velke plus uvadzam neustale napredovanie v deji, oddychovy (lahky) styl ktorym je tento titul napisany.

irefir
21.01.2019 4 z 5

Zajímavé téma, pěkná kniha. Kdybych měla dost času na čtení, asi bych ji přečetla tak za dvě odpoledne:)

85098211
20.01.2019 4 z 5

Dost dobrá kniha, hodně napínavá se zajímavým tématem a také čtivě napsaná. Děj hezky odsýpá, kniha nemá žádná hluchá místa a určitě nejpoutavější jsou pasáže vyprávěné vrahem. Když však knihu srovnám s jinými z tohoto žánru, nepatří k těm nejlepším, na to jí bohužel něco málo chybí. Proto dávám poctivé čtyři hvězdičky a budu se těšit na pokračování série ;-).

Koketa
19.01.2019 5 z 5

Skvělá detektivka, knihu jsem nemohla odložit. Téma tetování bylo výborně vybrané, četla jsem dokonce i v salonu, kde jsem se právě nechávala tetovat :) Přečteno doslova jedním dechem.

Dominika_a
15.01.2019 5 z 5

Knihu jsem dostala od mé mamky s tím, že když mám spoustu tetování, mohla by se mi kniha líbit. Rovnou jsem knihu zahrnula do Čtenářské výzvy, ale teď už ke knize samotné. Miluji detektivky, a tuhle obzvlášť. Příběh výborný. Nechybělo napětí , kniha je velmi čtivá. Nutí vás číst dál a dál aby jste věděli , co se kdy a jak stane. Musím uznat, že jsem netušila kdo za tím vším je. A bylo to pro mě překvapení. Knihu řadím k oblíbeným a rozhodně doporučím dál. !

HYPNOS88
15.01.2019 4 z 5

Sympatický vyšetřovatel a super téma na knihu. Ovšem nevím proč jsem od prvních okamžiků věděl kdo je kdo, a to se mi často nestává. Jsem v tomto trošku natvrdlej :) Ale tady jsme věděl, nebo alespoň tušil. Ale i tak skvěle napsané, velmi čtivé a to je pro mě důležité. Kdyby to mělo trošku víc zapeklitější děj, bylo by to za 5*.

Adriane
14.01.2019 3 z 5

Musím říct, že jsem čekala více a to hlavně proto, jak byla tato kniha opěvována. Přiřadila bych ji tedy k takovým průměrným thrillerům / detektivkám, protože pod kůži se mi určitě nezaryla. Čekala jsem husí kůži, která se, bohužel, nedostavila. Bylo mi ale velice sympatické prostředí a kolektiv, ve kterém se děj odehrával, dokonce se v knize i něco málo dozvíte.
Každopádně to bylo pohodové čtení, které rychle utíkalo a mělo originální nápad.

veronika.j
14.01.2019 3 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po detektivce, a musím říct, že nelituji. Hlavní postavy, děj, prostředí... to všechno mě do čtení vyloženě vtáhlo. Nedostatky však kniha má, kromě nudných předvídatelných dialogů Marni x Francis a ukňouraných dětských rozhovorů Francis x Rory, mě neuvěřitelně vytáčel překlad. Těžko tedy říct, zda je to špatným překladem, nebo stylem psaní v originále. Každopádně na to, že se jedná o první knihu autorky - dobrá práce.

Šárka345
14.01.2019 5 z 5

Pěkný případ, ještě že nemám žádné tetování :0)))))

bozka.n
14.01.2019 5 z 5

Velmi čtivá detektivka, která má zase jednou netypické prvky. Po přečtení hromady detektivek si člověk myslí, že už nic nového nejde vymyslet a ono ano.