Tajemství řeči těla

Tajemství řeči těla https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412668/bmid_tajemstvi-reci-tela-a3y-412668.jpg 3 25 1

• Co si o vás opravdu myslí váš šéf? • Má o vás váš potenciální partner či partnerka skutečně zájem? • Proč si lidé sahají na krk, když se dozví nepříjemnou novinu? • Co znamená, když si ženy při telefonování hrají s vlasy? • Proč lidé doširoka otevírají oči, když vidí někoho, koho mají rádi? Proč lidé dělají to, co dělají? Není lepší způsob, jak porozumět svým přátelům, partnerům či kolegům, než se seznámit s nejdůležitějším prostředkem naší komunikace – s řečí těla. S její znalostí dokážete odhalit skutečné záměry a pocity druhých lidí. Nejen takové, které před vámi úmyslně skrývají, ale dokonce i ty, kterých si sami nejsou vědomi. Joe Navarro je bývalý expert FBI na neverbální komunikaci v oddělení kontrarozvědky a boje s terorismem a autor světového bestselleru Jak prokouknout druhé lidi. Prostřednictvím této praktické příručky vám umožní pohled do zákulisí lidského chování. V kapitolách rozdělených podle jednotlivých částí lidského těla – od hlavy až po chodidla – odhalíte skryté významy více než čtyř set vědomých i nevědomých projevů řeči těla.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Dictionary of body language

DomenicaRisa
03.07.2019 2 z 5

Přijde mi, že tam není nic nového, co by již nebylo řečeno v předchozích knihách Joe Navarra, takže pro mě zbytečný nákup.
Pokud nikdo jinou publikaci od něj nemá, určitě užitečná a přehledná kniha postupující po jednotlivých částech těla. Postrádám obrázky, na můj vkus jich je málo. Zejména u některých gest by se hodily.
Pokud někoho toto opravdu zajímá, sáhla bych spíše po publikacích Odhalte na co druzí myslí a Poznejte když vám někdo lže. Tato knížka je spíš příručka zabývající se opravdu jen jednotlivými gesty, ne širší souvislostí.

řeč těla

Joe Navarro
americká, 1953
2010  86%Jak prokouknout druhé lidi
2017  82%Tři minuty do soudného dne
2013  73%Jak poznat, když vám někdo lže
2019  69%Tajemství řeči těla
2015  79%Nebezpečné osobnosti

Kniha Tajemství řeči těla je v