Svůdné zlo

Svůdné zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239746/bmid_svudne-zlo-239746.jpg 4 1156 1156

Svůdná trilogie série

Andělská kniha o odvěkém boji dobra a zla... Anna, šestnáctiletá středoškolačka z maloměsta v americké Georgii, má podobné starosti jako většina dívek jejího věku: příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matkou nebo to, že jako vzorná studentka a horlivá abstinentka není mezi spolužáky moc oblíbená. Má ale i starosti, se kterými se nikomu nesvěřuje. Například vnímá aury lidí, není nikdy nemocná, vidí a slyší na neobvykle velké vzdálenosti... Teprve když se na rockovém koncertě v klubu seznámí s atraktivním mladým bubeníkem Kaidanem, začíná krůček za krůčkem objevovat pravdu o sobě a o svém původu, ale i o světě skrytém před zraky obyčejných smrtelníků. O existenci rasy nefilů – potomků lidí a padlých andělů, do níž Anna i Kaidan patří. Bytostí s nadpřirozenými schopnostmi, které mají pod hrozbou trestu smrti od svých démonických otců nařízeno šířit mezi lidmi sedm smrtelných hříchů. Jak vzorně vychovanou a úzkostlivě slušnou Annu promění sblížení s otcem? A dokáže láska ke Kaidanovi něco změnit na jeho nezvratné příslušnosti ke straně Zla?... celý text

Mishell14
10.10.2014 5 z 5

Dokonalá kniha líbilo se mi, že ze začátku to bylo takové uvádějicí a v celku takové oťukování" a potom romantika s Kaidanem a potom akce trochu drama, až horor. Dokonalá kniha spisovatelka píše velmi dobře těším se, až si přečtu další díl a jsem celkem zvědavá i na vztah Anny a Kopana :)

lenda123
03.10.2014 4 z 5

Moc zajímavé pojetí... Docela mě ta kniha překvapila. Od jejího titulu jsem čekala něco jiného, ale tohle taky stálo za to. Už se těším až si přečtu další díl :-)

mmmisulka.r
29.09.2014 5 z 5

Musím uznat, že tahle kniha mě opravdu velmi překvapila.
Na bux.cz je zařazena mezi YA. Na tohle "škatulkování" ale pozor! Někoho to může odradit. Já už nějakou řádku let do této kategorie nepatřím a hodně dlouho jsem váhala, zda si tuhle knihu koupit a přečíst. Dokonce mě odrazovala i obálka, protože podle mě, je kýčovitá.
No, vážně jsem ráda, že i přes veškeré odrazování, jsem si knížku koupila, protože to byla naprostá bomba! Jako, tohle jsem vážně nečekala, bylo to čtivé, zajímavé, poutavé a hlavně...má to neotřelé téma. Vážně mě to bavilo, první díl jsem přečetla jedním dechem a s chutí se vrhla na druhý. Takže, vřele doporučuji! A nejen mladším generacím.

M*K
28.09.2014 4 z 5

Knižka mě ze začátko moc zaujala. Stránky se hltají a hltají. Dobře vymyšlené i napsané. Ke konci už mě to nebyvilo to číst, ale nějak jsem to zvládla. Jinak se na druhý díl hned vrhnu až di ho koupím :)

Kristys13
24.09.2014 5 z 5

Jsem nadšením bez sebe!!! Absolutně se vymyká normálům a i přesto je tak naprosto přirozené se do děje vcítit a nakonec? Říkat si, jestli vážně za námi je nějaký anděl? :) pro mě nečekaný úspěch a tím více oceněný... Už se těším na další díl :)

lakme
22.09.2014 5 z 5

Strašně dlouho mi knížka ležela doma než jsem se konečně odhodlala začít ji číst a to byla chyba, ale zase na druhou stranu aspoň nebudu muset čekat na druhý díl nekonečně dlouho :D. Musím říct, že začátek mě trochu nudil, ale pak už se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout a Svůdné zlo musela dočíst :). Moc se mi to líbilo, i přes některé nejasnosti a nezodpovězené otázky ( kdo ví třeba najdeme odpovědi v 2. díle).

pajka0071
20.09.2014 5 z 5

Co na to říct? Jedině to, že je tahle knížka prostě bombová. Moc se mi líbila :)

Lennji
12.09.2014 4 z 5

Moc hezká a chytlavá knížka, jak jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout..zajímavé téma - andělé a démoni..Těším se na další díly a doporučuji!

LilianaFalcon
06.09.2014 2 z 5

Jsem zmatená. Jsem vážně jediná, komu se to nelíbilo?
Hlavní hrdinka ani její nádherný a nebezepečný protějšek mě nezaujali. A celkově... prostě nevím.

Marisa
01.09.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. A jen tak mimochodem, proč furt odkládají vydání?

Anoel
01.09.2014 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Přečetla jsem ji za dva dny, nemohla jsem se od ní odtrhnou. Už se těším na další díl a doufám, že Anna a Kaidnen budou spolu.

- OMG já se snad nedočkám..... :D

janey88
01.09.2014 5 z 5

Do této knihy se mi moc nechtělo, protože nemám ráda andělskou tématiku. Ale jedním slovem - páááni !!! Už dlouho se mi nestalo, že by mě kniha takhle chytla. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a knihu určitě doporučuji !!!

ElissAnn
23.08.2014 5 z 5

Když jsem četla první dvě kapitoly, říkala jsem si co jsem to vzala za knížku, ale když se začtete do dalších kapitol nedokážete od knihy odtrhnout oči. Knížku jsem přečetla jedním dechem, nemůžu si jí vynachválit! Když jsem jí dočetla, tak jsem na ní nemohla přestat myslet. Furt si říkám, jak se to teda vyřeší s Kaidnem & Annou. Je toho moc... Strašně moc se těším na druhý díl a jsem strašně ráda že každou chvílí vyjde.

-Páni to bude pohodička mít takovýhle prima čtení na intru!

Lentilka2
16.08.2014 5 z 5

dost dlouho jsem se odhodlávala k této knize! Pak jsem se nemohla od ní odtrhnout!!! skvělé téma! moc se mi líbila. Druhý díl si určitě přečtu.

Betnka81
16.08.2014 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila , mám ráda takovéto téma . Prostě super :)

Nel-ly
23.07.2014 3 z 5

Mně to přišlo ujetý.
Hrdinka, vedlejší postavy, milostnej trojúhelník, všechny velký otázky najednou... bylo toho moc najednou a přesto jsem se chvílema nudila. Takovej lepší průměr za to, že na "andělskou sérii" to působilo relativně originálně.

Kammci
12.07.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, mám ráda toto téma. Už aby byl na světě druhý díl :)

Nelly
11.07.2014 4 z 5

Kniha je celkem dobře napsaná - rychle a svižně, takže ji přečtete za den, dva. Postavy jsou vykresleny moc pěkně, zápletka mi trochu připomíná Twilight, námět s nefily zase trochu odkazuje na Angeologii, takže není zcela originální, ale pro mládež je to moc hezká knížka. Snad u nás vyjdou i další díly a autorka dobře rozjetý příběh nezahodí...

ňufík7
08.07.2014 5 z 5

Tato kniha mě opravdu zaujala a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Opět jsem se přesvědčila, jak je dnešní mládež zkažená drogami a alkoholem. Nápad s knížaty je velice originální. Trochu mě zklamal otevřený konec. Ten moc ráda nemám. Na druhou stranu mě to nutí se těšit na další díl.

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Tuhle knihu doporučuju na to kolik má stránek jsem jí přečetla během dvou dnů. Postavy nemají chybu Anna se mi líbí a Kaiden ten spnil očekávání myslím, že knihu baste určitě měli přečíst. Na svém webu na to mám recenzi tak se můžete podívat.