Svůdné zlo

Svůdné zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239746/bmid_svudne-zlo-239746.jpg 4 1156 1156

Svůdná trilogie série

Andělská kniha o odvěkém boji dobra a zla... Anna, šestnáctiletá středoškolačka z maloměsta v americké Georgii, má podobné starosti jako většina dívek jejího věku: příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matkou nebo to, že jako vzorná studentka a horlivá abstinentka není mezi spolužáky moc oblíbená. Má ale i starosti, se kterými se nikomu nesvěřuje. Například vnímá aury lidí, není nikdy nemocná, vidí a slyší na neobvykle velké vzdálenosti... Teprve když se na rockovém koncertě v klubu seznámí s atraktivním mladým bubeníkem Kaidanem, začíná krůček za krůčkem objevovat pravdu o sobě a o svém původu, ale i o světě skrytém před zraky obyčejných smrtelníků. O existenci rasy nefilů – potomků lidí a padlých andělů, do níž Anna i Kaidan patří. Bytostí s nadpřirozenými schopnostmi, které mají pod hrozbou trestu smrti od svých démonických otců nařízeno šířit mezi lidmi sedm smrtelných hříchů. Jak vzorně vychovanou a úzkostlivě slušnou Annu promění sblížení s otcem? A dokáže láska ke Kaidanovi něco změnit na jeho nezvratné příslušnosti ke straně Zla?... celý text

Anya
03.07.2014 5 z 5

Když se jedná o téma anděl, moc mně to nebere. Knihu jsem dostala k narozeninám a WOW! Tak tohle sem nečekala. Kniha je boží. Ze začátku jsem si myslela, že mně to moc nechytne jako např. Nadpozemská. Další díly Nadpozemské si ani nekoupím ale tady stojí za to přečíst si, jak příběh skončí. Díky mé sestře za to, že mi knihu koupila. Patři ti můj veliký DÍK:-)

dee101
02.07.2014 5 z 5

Knihy s andělskou tématikou zrovna moc nemusím, ale tahle knížka si mě získala!! Nepředvídatelný strhující děj, božský Kaidan, sympatická Anna... co víc si přát! Nemůžu se dočkat až bude další díl. :)

warca
27.06.2014 5 z 5

Tato knížka byla naprosto bombová a přečetla jsem ji za necelý den. Myslím, že jsem se do Anny a Kaidana naprosto zamilovala. Doporučuji a těším se na další díly.

ChristinT
17.06.2014 5 z 5

Naprosto strhující kniha, že ihned po jejím přečtení jsem měla chuť na pokračování... Opravdu geniální nápad, na který jsem snad ještě ani nenarazila v tom množství knih, které jsem měla možnost přečíst... :-)

Markett
10.06.2014 5 z 5

Je to krásná knížka. Hlavní hrdinka se mi velmi líbila, nebyla vůbec špatná a do Kaidana jsem se zamilovala stejně jako ona. Byl to takový ,,zlobivý kluk'' ale to na něm bylo moc pěkný. Jako v každé podobné knížce jsem čekala, že i když je láska mezi nimi nepřípustná, stejně tam ta jiskra přeskočí. Ale to nevadí. Já jsem velmi nadšená, knížka se mi líbila a těším se, co bude dál. :)

Katee
06.06.2014 5 z 5

Je to skvělá kniha, moc mě bavila :) Je pravda, že struktura příběhu není nijak originální, podobá se například sérii Dědička nebo Nadpozemská, ale stejně :) Jay mi sice nebyl zezačátku moc sympatický, ale pak si mě i on získal :) Každopádně se těším na další díl a doporučuju.

Lenka.Vílka
04.06.2014 3 z 5

Dobre poctenicko. Kniha se mi moc libila. Jenom jsem to nebrala vazne, oddechove cteni, ktere potesi. Az se mi dostane do ruky druhy dil, prectu si ho rada...ale...nic vic, nic min...kdybych si knihu koupila, bylo mi ale penez lito...

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Super knížkna, nemohla jsem ji odložit. Už se těším na druhý díl

Nathanielka
22.05.2014 5 z 5

Další úžasná kniha co vtáhne do děje a nepustí!

IvcaK98
01.05.2014 4 z 5

Už ani nevím, kolikrát jsem něco podobného četla. Občas jsem měla dokonce pocit, že autorka vykrádá dílo někoho jiného. Andělé, hlavní hrdinka=vyvolená, samozřejmě nějaký ten „bad boy", který se jako zázrakem změní a přeformuluje se na toho nejzamilovanějšího a nejdokonalejšího kluka pod sluncem. No. A. Co. Mě to bavilo a ostatní ať se jde bodnout :-)

Barča 008
29.04.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, což jsem nejdřív ani moc neočekávala. Bylo to zase něco jiného o nefilech, ale myslím si, že něco lepšího než v jiných knihách. A konec, nad kterým většina lidí smutní, se mi líbil, jelikož zastávám názor, že všechno nemusí mít dobrý konec.

elanek7396
27.04.2014 4 z 5

Je to úžasná kniha. Když jsem ji začala číst tak sem se do toho tak položila , že jsem ji přečetla za den a půl. Už se těším na pokračováni.

Až na ten konec proto dávám jenom 4 hvězdičky. :D

Karou*
18.04.2014 5 z 5

Úžasná knížka přečetla jsem ji za tři dny. Strašně se těším až si přečtu pokračování! :3

Laf
17.04.2014 4 z 5

Pěkně napsané a dobře čtivé. Jenom konec dopadl jinak než jak jsem doufala. Ale tak asi bude další pokračování, tak snad se situace zlepší :-)

angelbooks
02.04.2014 4 z 5

Kniha mě zaujala už samotným dějem. Hodně se mi líbila postava Kopano a taky jsem fandila když Kopano byl s Annou, i když jsem věděla že to nezajde nejdál ( tedy v této knize ). Možná by této knize šlo něco vytknout, ale já to nechci udělat rozhodně ne dokud si nepřečtu druhý díl :).
Za tento díl dávám 4 hvězdy, i když doporučení si zatím rozmyslím, pokud chcete přečtěte si ji, ale já si s doporučením počkám na další díly :).

Amberk
30.03.2014 5 z 5

Tahle knížka se mi velmi líbila a Anna byla v pohodě a Kaidan byl k pomilování :D Knihu jsem přečetla jedním dechem za den a musím říct, že se k ní zase ráda vrátím. Jsem ráda, že jsem si ji nakonec koupila i když jsem dost váhala. Těším se na další díly :)

NikinkaFantasy
24.03.2014 5 z 5

Bezva knížka a moc moc se těším na další díl. Jak Kaidan,tak Anna mi byli sympatičtí. Úžasná kniha. Doporučuji.

Adele02
23.02.2014 5 z 5

4,5 - kvůli konci!

Lucinda566
05.02.2014 3 z 5

Knížka byla dobrá, jen popisování andělských věcí a andělského světa mě moc nechytlo. Ale ten konec byl skvělý. A moc se těším na další díl. Už aby byl duben :)

shey
20.01.2014 5 z 5

Podle mě naprosto úžasná kniha, přečetla jsem jí za jeden den a nedokázala se od ní odtrhnout. Autorce se snad nedá vůbec nic vytknout.Brečela jsem jako želva a nemůžu se dočkat až vyjde pokračování. ;-)