Svět je plný rozvedených žen

Svět je plný rozvedených žen https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11861/svet-je-plny-rozvedenych-zen-CwE-11861.jpg 4 95 7

Jackie Collinsová líčí ve svém románu svět jako obrovskou neklidnou ložnici, kde se spolu střetávají bohatí a slavní... Jak je u autorky obvyklé, příběhy chaotických a proměnlivých sexuálních vztahů jsou situovány do barvité a nekonvenční společnosti amerického šoubyznysu.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Quintet

The World Is Full of Divorced Women , 1975

Dédečko75
08.02.2020 3 z 5

Sexuchtiva kniha

Jája92
19.05.2017 2 z 5

I když jsem tuto knihu dočetla do konce, občas jsem si připadala jako při sledování kdysi některými oblíbeného seriálu BH 902 10, kdy to nakonec každý dělal s každým.
Spoustu zbytečných oplzlostí, které knize už tak snížila z celkové hodnocení. Autorka v podstatě učinila ze žen bezduché sexuální mašiny, které probíhají z a do manželství jako na běžícím páse.
Alespoň, že Muffin se dokázala vypořádat s Jonym, ačkoliv nad jejím výběrem povolání se dá polemizovat.
Z Cleo na začátku zaslepená chtíčem po Mikeovi a dalších aktérech příběhu, se vyklubala žena, která si jde za svým cílem.
Kniha ve mně nezanechala nic, kvůli čemu bych se k ní chtěla jednou vracet. Především kvůli chybějícím vtipným dialogům, napětí a hlavně smysluplné dějové lince.

Pája1965
13.09.2014 5 z 5

V rámci očekávání, ano.

Peggýsek
03.02.2014 5 z 5

Tato knížka mě opravdu zaujala, byla čtivá a přečetla jsem jí za dva večery.. Je tam více příběhů, které postupně přelévají :-) Také je tam dost erotiky což dává této knize plus. Příběhy mi přijdou tak nějak reálné, žádné klišé.. Kdo nečetl opravdu doporučuji :-) Je to knížka jak pro mladé slečny tak i pro starší dámy :-)

nikytinek
02.04.2013 4 z 5

Čtivé příběhy několika lidí,které se postupně slévají do jednoho. :-)

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Dobře se čte, kdo ještě nečetl, doporučuji

kika 13
18.01.2013 2 z 5

Pohodové čtení a i erotické popisování života.

americká literatura

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015
2011  86%Šance
1994  86%Lady Boss
1993  82%Americká hvězda
1999  85%Nebezpečný polibek
2010  81%Naivní mrcha

Kniha Svět je plný rozvedených žen je v