Lady Boss

Lady Boss https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11853/bmid_lady-boss-wcp-11853.jpg 4 187 15

Lucky Santangelo série

Třetí část volného cyklu o životních peripetiích nezkrotné a cílevědomé dcery nechvalně proslulého mafiána. V této části představuje autorka svou hrdinku jako hlavu jednoho z předních hollywoodských filmových studií, která se musí vypořádat s množstvím překážek a intrik, než nad ním získá absolutní kontrolu. Děj zpestřují skandální historky a milostné avantýry hollywoodských filmových hvězd a příslušníků společenské smetánky... Lucky Santangelo - serie 1. díl - Šance 2. díl - Lucky 3. díl - Lady Boss 4. díl - Pomsta Lucky 5. díl - Nebezpečný polibek 6. díl - Nebezpečná žena... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Lady Boss , 1990

evineckY
06.10.2023 4 z 5

Příběh je už hodně daleko od ''pravé mafie''.
Teď se vše točí kolem Hollywoodu, filmů a další generace.
Nesedí mi v knize rychlé střídání mnoha aktérů...

Dédečko75
06.08.2023 5 z 5

No to je parádní příběh, doporučuji

LilluLong
09.06.2021 5 z 5

Vela nových postáv a predsa sa to dalo usledovat.tema filmový priemysel vie naozaj zaujať,a ked do príbehu sa zakomponuju témy vyvolávajúceho všemožne emócie napísané autorkou naozaj bravúrne tak hodnotenie moze byt len maximálne obodovane na rovných 5*

Radka1911
03.01.2020 5 z 5

Celá série Lucky Santangelo se autorce mimořádně povedla, i přes celkově velké množství stránek je celý příběh stále zajímavý a nesmírně čtivý.

misa1974
25.12.2019 5 z 5

Tento třetí dil je super, už se těším na čtvrtý.

marketa4853
07.07.2018 3 z 5

Hodně sprostých slov, ale kniha se mi celkem líbila. Jedna z prvních, které jsem od autorky četla. Pamatuji si, že jsem si ji vypůjčila od své babičky.

Jaruš7
02.04.2017 5 z 5

Tuto nemůžu nemít , když mám ty první.

koki.veru
23.09.2016 5 z 5

Knížky od Jackie Collins jsem si velmi oblíbila, zvláště sérii o Lucky. Líbí se mi velký počet postav a to, jak se jednotlivé příběhy navzájem prolínají. Ani na chvilku se vlastně nezastavíte a nepřestane Vás to bavit. Stejně tak se mi líbí, že autorka to píše tak, jak to cítí a nesnaží se nějak přetvařovat a psát to uměle (například množství sprostých slov - což je v běžném životě v podstatě normální).

helenkan
19.09.2015 5 z 5

Zase jsem se pobavila.Bezva počteníčko.Až na tu hromadu sprostých slov.To holt je Jackie Collins,bez nich by to nebyla ona. :)

Ladys
10.03.2014 3 z 5

Možná jsem si měl dát trochu "voraz", ale tenhle díl byl zatím nejslabší. Pořád to samé. Smetánka, prachy, mafie, moc, intriky....
Ale pořád se to dalo číst

jollie
04.06.2013 5 z 5

Jako každý díl s Lucky jsem knihu přečetla doslova jedním dechem ;-)
Skvělé čtení, skvělý relax.

Gechitka1
07.02.2013

Lady Boss je další úspěšná kniha od J. Collins o rodině Santagelových .. Úžasná kniha jako vždy, prostě palec nahoru! : )

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Jako všechny díly s Lucky Santangelo se mi kniha líbila.

az007
14.06.2012 5 z 5

Klasická Collinsová - velký prachy, mafie, hollywoodské intriky ... Spisovatelka, která mě vždycky pobaví a ráda jí čtu.

WEIL
28.08.2011

Dobrá šéfka, dobrý prahy, dobrá práce, tak co víc chtít?

Hollywood

Jackie Collins