Čarovná zátoka

Čarovná zátoka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483374/bmid_carovna-zatoka-dbK-483374.png 4 59 9

Strážci (Nora Roberts) série

Šest strážců spojilo síly, aby našli tři hvězdy, které ohrožují osud všech světů. Annika pochází z moře a tam se taky musí po završení jejich mise vrátit. Na souši se ocitá poprvé a její čistota a krása bere ostatním dech. Když Sawyer sleduje Anniku v jejím živlu, zjišťuje, že podléhá jejímu kouzlu. Uvědomuje si, že pokud se ztratí v jejím srdci, žádný kompas už ho nikdy nedovede zpátky na pevnou zem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Bay of Sighs , 2016

biki
31.12.2023 5 z 5

Druhý díl, v němž byla hlavní pozornost upřena na Anniku a Sawyera, byl o poznání drsnější, snad i kvůli zapojení také lidských padouchů pod vedením Malmona. Tomu to ale Nora pěkně nandala, jenže se tím stal ještě nebezpečnější. Strážce to ovšem nemohlo zastavit v dalším pátrání a přesunu na další lokalitu, kde měla být celá mise završena.

Kudík
11.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Druhý díl s Annikou, která je hodně věcí na zemi neznalá, takže je kouzelně naivní, ale se snahou se všemu možnému přiučit a s takovou dávkou optimismu, až jsem se bála, že o ní po nádrži přijde. Dále Sawyer se svým kompasem a žertováním (hlavně na téma proměn u Riley) a dále narážek na různé filmy, zde např. Ariel a Čelisti, kteří i se zbytkem strážců pátrají po další Hvězdě osudu, tentokráte vodní. Nerezza s proměnou Malmona dostala trochu více prostoru a celkem se těším, co vymyslí příště a jsem ráda, že čtu sérii v kuse, protože se mohu rovnou vrhnout na další díl.

Ulrika
22.08.2022 5 z 5

Druhý díl také velmi povedený . Annika je opravdu kouzelná postava:)

pip11
20.05.2022 5 z 5

V druhém díle se všichni přesouvají na Capri, aby mohli pokračovat v boji a v hledání ukryté druhé hvězdy. Opět nebude nouze o dobrodružství, magii a vše ostatní.

petulkapeta
23.03.2022 5 z 5

„Řekl jsi jí, že ji miluješ? Cítím to," ozvala se Sasha. ,,Je to tak silné, že to nejde nevnímat. Řekl jsi jí to?"

K čemu by to bylo? Mám dojem, že by ji to jenom rozesmutnilo. Nechci, aby se vrátila domů s lítostí."

„Nemyslím, že srdce někoho jako Annika by někdy litovalo lásky. A věřím, že láska dokáže zázraky."

Měsíc brzy projde úplňkem.“ Na modré obloze bylo vidět bledý kotouč.

,,Pak jí budou zbývat už jenom dva cykly. Někteří lidé dostanou celý život, jiní jen pár chvil. Musím si opakovat, že záleží na tom, co podnikneš s tím, co máš."

Annika a Sawyer, no miluju jeji nevinnost,vyjadřování a uprimnost a on no zkratka cestovatel jakd ma byt.

kolacky
19.02.2022 5 z 5

Výborné počtení! Člověk jim prostě musí fandit. Jsou roztomilí jeden jako druhý až šestý. Jenom... pizza? Těstoviny? Dvě jídla, která vážně moc nemusím. Samé prázdné kalorie... (Ale co se divím, Eva Dallasová se nejradši krmí skoro tímtéž. :-))

Kešu1981
12.12.2021 5 z 5

Mise Capri splněna... šup sem s třetím dílem Strážců :o)

cherubinka
28.11.2021 4 z 5

Je to pohádka. Nereálná, vymyšlená, ale sakra dobře napsaná. Chci třetí díl! A jo, Nora mi opět dluží pár hodin spánku (to už nešlo odložit). :-D

hana1039
19.11.2021 5 z 5

Táák, teď budu čekat ( bůhví jak dlouho) na 3.dil Skleněný ostrov...
6 strážců splnili druhý úkol a ještě je čeká ten třetí, poslední.. Jsem fakt zvědavá, jak dopadne vztah mořské panny se suchozemcem a vůbec všechny tři páry :-) Pokud jste příznivci Nory Roberts a máte rádi kouzla, magie apod. tak si přijdete na své...já tyhle příběhy hltám, i když jsou to,, jen,, takové oddechovky... Chci 3.dil!!!

Nora Roberts
americká, 1950