Vražda před maturitou

Vražda před maturitou https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21968/vrazda-pred-maturitou-21968.jpg 3 32 4

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Stopy hrůzy 74, ze série Ulice strachu. Pracovitá, ctižádostivá Lily Bancroftová má důvod k nenávisti. Chce být první z celé školy a někdo jí stojí v cestě, ohrožuje její životní sen. Ale vražda? Ne, temperamentní Lily by nikdy nikoho nezabila. Je nevinná. Ale lidé si myslí něco jiného. Šuškají si o ní hrozné věci. Každou noc jí telefonuje neznámý hlas. Dochází k další vraždě. Lily se ocitá v moci temných sil, kterým se nemůže bránit. Dožije se maturity?... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

Final Grade , 1995

terimila
12.10.2023 2 z 5

Tohle bylo slabý i v rámci Stop hrůzy. Od začátku do konce blbý - protivná hysterická hrdinka, sobecká šprtka, co ji zajímá jen být ta nej nej nejlepší, bude se kvůli tomu ponižovat a doprošovat... a všichni se na ni přesto lepí jako na cumel. Pak to někdo vezme za blbej konec a hodí to na tuhle holku, která začne reagovat tím naprosto nejstupidnějším způsobem. Že je blbá ona, to chápu, ale že jsou v knize úplně blbí všichni, včetně dospělejch a policie, to je trochu moc. A nakonec se samozřejmě vše vysvětlí a máme tu happyend. Samý velký špatný. No, nic, tenhle díl se nepoved.

kusma
14.03.2023 4 z 5

Zavzpomínala jsem na základní školu, kdy Stopy hrůzy letěly. Naprosto to chápu, je to fajnový čtení pro ten věk. Po těch letech ale už od knížky očekávám něco víc. Navíc jsem si to pamatovala, což je na druhou stranu jen důkaz, že mě to před víc než dvaceti lety opravdu oslovilo. Z dnešního pohledu slabší 3 hvězdy. 4 dávám z nostalgie.

Martin82
14.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Doporučuji si udělat čas 2-3 hodinky a přečíst knížku najednou. Cca na straně 70 se totiž člověk dozví kdo za to vše může a příběh nabírá trochu jiný a ještě zajímavější směr. 78%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Opět skvělá kniha pana Stinea, která nezklame. stojí za přečtení a opravdu se dá zvládnout za jeden den. Super zážitek z dalšího dobrodružství maturantky střední školy.

Robert Lawrence Stine
americká, 1943