Pomsta ze záhrobí 2

Pomsta ze záhrobí 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22001/bmid_pomsta-ze-zahrobi-2-8p3-22001.jpg 4 25 5

Tina Showbuddyová si myslí, že všechny hrůzy v jejím životě skončily, když strašlivý netvor, v něhož se přeměňoval Johny Morasso, byl zastřelen. Ale najednou znovu slyší v telefonu Johnyho hlas… a znovu se s ním setká… a on jí znovu říká, jak jí miluje. Tina se díky přátelství s podivnou dívkou – duchem a pomocí věštkyně madame LeClaire dozví, že Johny Morasso je pradávný čaroděj, nad kterým ani záhrobí nemá žádnou moc a který obživl následkem kletby uvalené na Borgentownskou střední školu. Jedinou naději představuje kavkazský vládce duchů Kara-moor – ale co když je to všechno podvod? Tina několikrát o vlásek unikne, jenomže osud se zdá být neúprosný. Na starém hřbitově odbíjí půlnoc…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

Revenge from Eternity 2 , 1998

ElessaRiverbow
26.06.2023 3 z 5

Předchozí díl byl sice takový průměr, ale jelikož jsou to krátké knížky, pustila jsem se i do dalšího dílu. Bylo to stejně čtivé a zajímavé jako první díl, ale začátek mi z nějakého důvodu dával zabrat. Tina je opět skvělá postava. Konec mi přišel strašně rychlý a nedotažený, jakoby to autor už chtěl co nejrychleji ukončit.

Martin82
23.03.2023 4 z 5

Přímé pokračování jedničky, odehrává se vlastně hned druhý den po závěru. Tina opět perlí svým ironickým vtipem a celkově je to parádní jednohubka, kde má vše logiku, napětí a vtip. Ještě lepší než první díl ....86%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Druhý díl trochu slabší než první, ale pořád hodně zajímavý. Tina svým svérázným vyprávěním dává celému dílu tu správnou štávu a příběh se ubírá zajímavým směrem. Opravdu pěkné čtení. Ale já bohužel porovnávám s prvním dílem. Ale je to stejně čtivé, jen trochu jiné, než první díl. Ale navazují na sebe. Je to pokračování prvního.

moni3258
09.08.2016

hah orinal muj nej oblibenejsi horror z detstvi omg :0000 :)))) nechapu co me tak natchlo v te dobe.. 11 let. no kazdopadne ale good. stopy hruzy

Zodiaq
12.02.2013 5 z 5

Můj první horor, který jsem četl snad ve 12 letech...číst to vždycky před spaním bylo největší dobrodružství :D :D

1999  80%Utopená Sally
2000  66%Mrtvý se nesměje