Krvavá finta

Krvavá finta https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21981/krvava-finta-21981.jpg 4 66 5

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Ve změti papírů, tužek a jakýchsi tkanic se cosi zalesklo. Cosi černého a blýskavého. Pistole. Adam se kolem ní protáhl a vyndal pistoli ven. Zírala na něj v šoku. „Líbí se ti?“ zeptal se klidně. Rozklepala se. Je sama, v prázdném domě na Fear Street. S mužem, který má zbraň.

Ayna
včera 4 z 5

(SPOILER) Solidní napínavé psycho se záporákem, kterýho jsem fakt nesnášela, a u některých scén mi nebylo dobře (třeba to super rande ve čtyřech, který zavánělo hromadným znásilněním). Tohle víc rozepsat, tak by z toho klidně mohl být i "seriózní" thriller pro dospělé. Jen ten konec byl takový trochu divný. Osobně bych radši viděla, kdyby Adama odbouchnul ambiciózní tatík, uklízející ten "bordel" po své dceři, do kterého ji vlastně nepřímo sám dostal.

Martin82
26.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Tahle kniha mě velmi mile překvapila - velice zajímavá základní pointa příběhu, jednoduchý děj a ani jedna postava v ději nebyla navíc. Parádní byla i napínavá a strašidelná vsuvka ke konci - neznámý člověk v noci v domě. Doporučuji! 82%

hippiesak
25.01.2022 4 z 5

Tý jo. Jak tuto knihu ohodnotit...? Jako bylo to napínavý, bylo to super, ale ta holka byla tak blbá... Hele, tak 3,5 hvězdy a protože to je R.L.Stine, tak dáme 4 jo? ;) Ono to ve výsledku bylo celkem fajn a pěkně to odsýpalo, což mám rád. Do 2 hodin hotová věc ;)

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Další důkaz toho, že mlčeti se někdy nevyplácí a je lepší říci vše narovinu rodičům, i když z toho může plynout trest. Takhle zbytečně hrdinka blbla, situaci nezvládla a jak to dopadlo, víme.

minimonisek
29.10.2019 3 z 5

Další skvělá kniha ze série Stopy hrůzy. Příběh se týkal vydírání a kam až je člověk ochotný zajít, aby nezklamal své blízké. Kdyby se hlavní hrdinka poradila a svěřila otci dříve, mohlo to dopadnout úplně jinak...

Robert Lawrence Stine
americká, 1943